Zapraszamy Państwa na warsztat Gestalt z Rafaelem Cortiną, który można wziąć pod uwagę, podczas szukania zajęć rozwojowych Gestalt w ramach formy „free choice”.

Warsztat Gestalt: Uzdrawianie traumy i wspieranie powrotu do zdrowia – Rafael Cortina

Tytuł: Healing Trauma in the Path of Recovery: A Compassionate/Relational Gestalt Approach – Podejście Gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowia.

Prowadzący: Rafael Cortina

Termin: 16.06 – 18.06.2023

Ilość godzin: 25 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1500 zł

Zgłoszenia: FORMULARZ prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]

Opis warsztatu: Szkolenie to będzie kładło nacisk na nauczanie klinicznego modelu leczenia traumy i uzależnień poprzez przedstawienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego oraz zastosowania tej wiedzy w ramach podejścia gestaltowskiego/relacyjnego. Celem jest pomoc klientom w rozwinięciu ich zdolności do odkrywania granicy kontaktu i budowania nowych doświadczeń, które mogą prowadzić do możliwości rozwoju i zdrowienia.

Pełny opis warsztatu, terminy, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.