Zapraszamy Państwa na warsztat Gestalt: Praca z seksualnością – budowanie fundamentów w działalności terapeutycznej z Johnem Gillespie.

Warsztat Gestalt: Praca z seksualnością w działalności terapeutycznej – John Gillespie

Temat warsztatu: SE* SE* SE* workshop…. And more se*! Building our ground as therapists to work with sexuality – Praca z seksualnością. Budowanie fundamentów w pracy terapeutycznej z cielesnością.

Prowadzący: John Gillespie

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 14.10 – 15.10.2023

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1300 zł

Zgłoszenia: wypełniony FORMULARZ prosimy wysyłać na adres mailowy: [email protected]

Tłumaczenie: Warsztat prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski.

Opis: Podczas dwudniowego warsztatu John postara się stworzyć wystarczająco bezpieczną przestrzeń do dzielenia się, wspierania i utrzymywania tego, kim jesteśmy seksualnie. Nie będzie wymogu dzielenia się czymkolwiek, co nie jest komfortowe do zbadania. Będzie miejsce na rozmowy o erotyźmie, naszych seksualnych historiach i na eksperymentowanie z dzieleniem się aspektami naszej seksualnej jaźni.

Warsztat skierowany jest dla psychoterapeutów i psychoterapeutów w szkoleniu. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy  telefonicznie: 575 591 555 i mailowo:  [email protected]. Niezbędne będzie również wypełnienie formularza, który jest dostępny TUTAJ.

Zachęcamy również do udziału w bezpłatnym webinarze, który będzie idealnym wprowadzeniem do warsztatu. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Pełny opis warsztatu, terminy, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.