Warsztat Gestalt: Aktywność w terapii - Peter Philippson. | 29.11–30.11.2023. Piotrkowska 125, Łódź. Zgłoszenia: [email protected]

Zapraszamy Państwa na warsztat Gestalt: aktywność w terapii z Peterem Philippsonem

Temat warsztatu: The Active Principle in Gestalt Therapy – Zasada Aktywności w terapii Gestalt

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 29.11 – 30.11.2023

Dni warsztatu: Środa, czwartek: 9:00 – 19:00. W tym przerwy w godz. 13:00 – 15:00.

Ilość godzin: 20 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 1400 zł

Formularz zgłoszeniowy: dostępny na stronie wydarzenia.

Warsztat skierowany jest do psychoterapeutów i psychoterapeutów w szkoleniu. Zaliczany jest do wymaganych godzin tzw. free choice, niezbędnych w procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy  telefonicznie: 575 591 555 i mailowo: [email protected]. Niezbędne będzie również wypełnienie formularza, który jest dostępny tutaj: FORMULARZ.

Zachęcamy również do udziału w bezpłatnym webinarze, który będzie idealnym wprowadzeniem do warsztatu. Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Warsztat Gestalt: aktywność w terapii – opis wydarzenia z Peterem Philippsonem:

W teorii „self” terapii Gestalt, „ja” i „inny” przyjmują swoją formę w akcie kontaktowania się, a nie w preegzystującym „ja”, które następnie nawiązuje kontakt. Podczas gdy teorie wcześniej istniejącego „ja” muszą pokazywać, w jaki sposób takie „ja” może się zmienić, w teorii Gestalt zmiana jest zawsze dostępna, a pytanie dotyczy tego, w jaki sposób utrzymujemy poczucie osobistej ciągłości – i kiedy ta ciągłość staje się problematyczna, pozostawiając nas działających w znajomy i bolesny sposób. Podczas tego warsztatu zostanie przedstawiona teoria i praktyka pracy z klientami w oparciu o to rozumienie. Będzie czas na osobistą pracę, dyskusję i ćwiczenie umiejętności.

Pełny opis warsztatu, terminy, zgłoszenia oraz pozostałe informacje organizacyjne dostępne są TUTAJ.