Zapraszamy na Trening Terapeutyczny do Łódzkiej Szkoły Gestalt. Treningi prowadzone są przez Terapeutów pracujących w nurcie Gestalt

Trening terapeutyczny / psychoterapeutyczny jest głębokim i intensywnym doświadczeniem grupowym. Podczas jego trwania, uczestnicy będą mieli możliwość odkrywania swojego potencjału, ale też ograniczeń.

Trening terapeutyczny to proces, w którym terapeuta wykorzystuje swoją wiedzę i umiejętności, aby wspierać i pomagać klientom w rozwiązywaniu ich problemów emocjonalnych, psychologicznych i społecznych. Terapeuci stosują różne techniki i metody, dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.

Podczas treningu terapeutycznego terapeuta rozwija swoje umiejętności komunikacyjne, empatię i zdolność do uważnego słuchania. Uczy się również rozpoznawania i interpretowania sygnałów niewerbalnych, co pomaga mu lepiej zrozumieć emocje i potrzeby klienta.

Trening terapeutyczny może obejmować również zdobycie wiedzy na temat różnych teorii i podejść terapeutycznych, takich jak terapia poznawczo-behawioralna, psychodynamika czy terapia rodzinna. Terapeuci uczą się, jak dostosować swoje podejście do indywidualnych przypadków i jak prowadzić skuteczną sesję terapeutyczną.

Ważnym elementem treningu terapeutycznego jest również praca nad własnym rozwojem osobistym terapeuty. Terapeuci muszą być świadomi swoich własnych przekonań, emocji i reakcji, aby móc utrzymać odpowiednią postawę i zachować profesjonalizm w kontakcie z klientem.

Trening terapeutyczny to proces ciągłego doskonalenia umiejętności, który wymaga czasu, zaangażowania i samorefleksji. Terapeuci uczą się na błędach i sukcesach, rozwijają swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić jak najlepszą opiekę i wsparcie swoim klientom.

W rezultacie trening terapeutyczny przyczynia się do tworzenia bezpiecznej i wspierającej przestrzeni terapeutycznej, w której klienci mogą wyrażać swoje emocje, zrozumieć swoje problemy i znaleźć drogę do zdrowia i dobrostanu.

Treningi Terapeutyczne w Łódzkiej Szkole Gestalt

Trening terapeutyczny w nurcie Gestalt z Kamilą Biały – Łódzka Szkoła Gestalt serdecznie zaprasza do udziału!

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt |Osoba prowadząca: Kamila Biały

Termin: 21.02.2024-25.02.2024

Dni i godziny treningu:

• Środa: 9:30 – 18:00
  • Czwartek: 9:30 – 18:00
  • Piątek: 9:30 – 18:00
  • Sobota: 9:30 – 18:00
  • Niedziela: 9:00 – 13:00

Ilość godzin: 40 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Ilość miejsc: min 8/max 12

Koszt: 1350 zł

*Studentów Łódzkiej Szkoły Gestalt obowiązuje zniżka w wysokości 200 zł za każdy warsztat/trening realizowany w konwencji Gestalt, która będzie odliczana od podanej ceny.

Pełen opis Treningu i zgłoszenie