Trening Terapeutyczny edycja 2 - Zwiedzanie doświadczeń przez cielesne doświadczenia z Kamilą Biały. Odpowiedzi na pytania czekają.

🌟 Trening Terapeutyczny – Edycja 2 🌟

Kilka Słów od Kamili Białej:

Drodzy Przyjaciele,

Z ogromną przyjemnością zapraszam Was na kolejną, wyjątkową edycję Treningu Terapeutycznego w Nurcie Gestalt! To niezwykłe przeżycie otwiera przestrzeń do głębszego zrozumienia naszych relacji z samymi sobą i z innymi, a także do eksploracji cielesnych doświadczeń jako istotnych elementów procesu terapeutycznego.

Wierzę w potencjał, jaki kryje się w pracy grupowej, dlatego podczas tego treningu skupiam się na dynamice życia grupowego oraz znaczeniu relacji międzyludzkich. Każda osoba w grupie ma swoją unikalną rolę do odegrania i wnosi doświadczenia, które są nie tylko wartościowe dla niej samej, ale także dla całej grupy.

Jestem głęboko zainteresowana zwiedzaniem doświadczeń, które stanowią społeczno-kulturowe tło naszej pracy terapeutycznej. Zależy mi na zgłębieniu płynności, fragmentaryczności, obcości i przynależności, abyśmy mogli lepiej zrozumieć proces tworzenia znaczeń poprzez cielesne doświadczenia. Wspólnie będziemy wspierać się nawzajem w poszukiwaniu odpowiedzi na nasze własne pytania i wyzwania.

Mimo że przyjmujemy perspektywę teorii pola, moja rola jako prowadzącej różni się od ról poszczególnych uczestników. Moim celem jest stworzenie przestrzeni, w której każdy z nas może czuć się wsparciem i zrozumieniem, a także przyswoić nowe umiejętności i wiedzę.

Trening terapeutyczny – Edycja 2 dla kogo jest?

Trening Terapeutyczny – Edycja 2 jest skierowany do psychoterapeutów/-ek i terapeutów/-ek w szkoleniu Gestalt, stanowiąc niezbędny element certyfikacji w nurcie Gestalt. Jest to intensywne, ale zarazem pełne inspiracji doznanie, które pozwoli nam lepiej zrozumieć siebie i innych oraz pogłębić naszą praktykę terapeutyczną.

Zapraszam Was serdecznie do udziału w treningu terapeutycznego, który odbędzie się w dniach:

🗓️ Środa – Niedziela
⏰ 9:30 – 18:00 (Śr-Pt), 9:00 – 13:00 (Niedz)
📍 Adres: Piotrkowska 125, Łódź, III piętro

Nie przegap tej wyjątkowej okazji do rozwoju osobistego i zawodowego! Zapisz się już teraz i dołącz do naszej inspirującej społeczności w Łódzkiej Szkole Gestalt!

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie wydarzenia.

🌿💫 #TreningTerapeutyczny #NurtGestalt #RozwójOsobisty