Tłumacz języka angielskiego i terapeuta Gestalt - Tomek Ryłek. Poznaj naszego nieocenionego tłumacza, który dodaje magii naszym warsztatom.

Tomek Ryłek – tłumacz symultaniczny Łódzkiej Szkoły Gestalt

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu osobę, która pełni w naszym zespole szczególną rolę: jest obecna na każdym z naszych anglojęzycznych warsztatów, uczestniczy w superwizjach zespołu, zna wszystkie nasze tajemnice i plany, wątpliwości i marzenia, a jednocześnie pracuje tak, że prawie nie zauważamy jej obecności. Przedstawiamy Państwu Tłumacza na stałe współpracującego z Łódzką Szkołą Gestalt – Tomka Ryłka. Dzięki Tomku, uwielbiamy z Tobą pracować!

Tomek to Terapeuta Gestalt pracujący z osobami dorosłymi oraz parami. Tłumacz symultaniczny języka angielskiego z ponad 18-letnim doświadczeniem. Ojciec dwojga dzieci. Pasjonat ciężkich brzmień wychowany na muzyce grunge, miłości do Tatr i Nowego Jorku.