Terapia dla terapeutów: LSG-Club - Międzynarodowa grupa terapeutyczna z Martenem Bosem psychoterapeutą i superwizorem EAGT, trenerem NSG

Marten Bos Łódzka Szkoła Gestalt

Terapia dla terapeutów: LSG-Club – Międzynarodowa grupa terapeutyczna z Martenem Bosem

Prowadzący: Marten Bos

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 21-23 stycznia 2024 – 10-12 listopada 2024

Dni warsztatu: Niedziela, poniedziałek, wtorek

Ilość godzin: każde spotkanie to 20 godzin szkoleniowych

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 4 x 900 – Pierwsza rata płatna w terminie 7 dni od wysłania formularza. Kolejne 3 rat płatne do 14 dni przed każdym spotkaniem od kwietnia do listopada 2024 roku. (Płatność na numer konta bankowego lub przez konto PayPayl – Szczegóły w treści wydarzenia)

Język: Angielski

Tłumaczenie: Rosyjski

Od kilku miesięcy pracujemy w Łódzkiej Szkole Gestalt z terapeutami i terapeutkami z Białorusi i Ukrainy, korzystając z tego, że Polska jest bezpiecznym miejscem dla emigrantów z tych krajów. Pojawiło nam się marzenie, aby nie tylko organizować coś dla naszych kolegów, którzy byli zmuszeni opuścić swoje domy, ale żeby zacząć być w przestrzeniach terapeutycznych razem (polscy, białoruscy i ukraińscy terapeuci) i czerpać od siebie nawzajem jak najwięcej.

Jedyna trudność to trudność językowa. Pomyśleliśmy jednak, żeby spróbować trochę ją ominąć i do grupy rosyjskojęzycznych terapeutów i terapeutek zaprosić kolegów i koleżanki z Polski, którzy mówią po angielsku lub rosyjsku.

Celem LSG-Club jest stworzenie przestrzeni do pogłębiania świadomości własnej Uczestników. Profesjonalne otoczenie z różnych krajów (Polska, Białoruś, Ukraina, Holandia) pozwoli poszerzyć kontekstualne i znaczeniowe pole grupy. Będzie również sprzyjać intensywnej i bezpiecznej interakcji między uczestnikami a także umożliwi głębokie zanurzenie się w proces grupowy.

Prowadzący grupęMarten Bos, terapeuta i superwizor EAGT, trener Holenderskiego Instytutu Gestalt (NSG).

Format grupy:

– zamknięta grupa terapeutyczna (do 15 osób);

– 4-5 spotkań w roku (co 2,5-3 miesiące; planowo 10 spotkań);

– grupa będzie odbywać się stacjonarnie w Łodzi, w Łódzkiej Szkole Gestalt;

– języki grupy: angielski z tłumaczeniem na rosyjski.

Daty najbliższych spotkań:

  • 21-23 stycznia 2024
  • 28-30 kwietnia 2024
  • 16-18 września 2024
  • 10-12 listopada 2024

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE ORAZ ZAPISY DOSTĘPNE NA STRONIE WYDARZENIA.