Natalia Żuk-Michałowska - trenerka, psychoterapeutka Gestalt, superwizorka, socjolożka i organizatorka obozów dla matek i córek.

Natalia Żuk-Michałowska – trenerka

Natalia Żuk-Michałowska - trenerka | Łódzka Szkoła Gestalt

Natalia w swojej pracy przykłada uwagę zarówno do słów, jak i do ciała. Poprzez autentyczną obecność stara się znaleźć adekwatną odpowiedź na to, co pojawia się w polu. Lubi się aktywnie angażować, ale i być obecna jako wspierające tło. Korzysta z byle okazji, żeby napisać coś na tablicy. Wielką przyjemność sprawia jej patrzenie, jak ludzie się odważają i wzrastają; tym większą – gdy dzięki swojemu rozwojowi wspierają innych.

Natalia Żuk-Michałowska – doświadczenie:

Natalia jest socjolożką i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt (PTPG). Od 2012 roku pracuje terapeutycznie z osobami dorosłymi (indywidualnie, w parach i grupach). Jest również superwizorką w trakcie szkolenia. Od 2020 roku uczy teorii i praktyki terapii Gestalt. Jest mamą i żoną, opiekunką zwierząt i roślin, rowerzystką, córką, wnuczką, siostrą i przyjaciółką, a także – organizatorką obozów dla matek i córek.