Współwłaścicielka i Dyrektorka Łódzkiej Szkoły Gestalt

Karolina Ślifirska - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Od 2003 roku pracuję w obszarze rozwoju i edukacji osób dorosłych współprowadząc firmę KM Studio.  Jestem z wykształcenia psycholożką ( Uniwersytet SWPS w Warszawie) skończyłam także socjologię i filozofię na Uniwersytecie Łódzkim. Dwa lata studiowałam w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Przez większość życia zawodowego pracowałam jako trenerka umiejętności interpersonalnych oraz coach ( Coach ICC od 2011 roku) Od 2018 roku zajmuję się pracą indywidualną z Klientami w ramach  pomocy psychologicznej.  Przyjmuję Klientów we własnym gabinecie ( dorośli i młodzież) oraz w Centrum Pomocy Psychiatrycznej i Psychologicznej przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ( młodzież w wieku 14 – 19 lat i rodziny). Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

W Łódzkiej Szkole Gestalt jestem odpowiedzialna za rozwijanie i współpracę Zespołu w duchu takich wartości jak: wolność, autentyczność, otwartość na to, co niesie doświadczenie, szacunek do drugiego człowieka, pokora wobec ogromu wiedzy i umiejętności, które  są do zdobycia i pogłębiania niezależnie od tego ile dorobku się już posiada. Ważne jest dla mnie by pracować z pasją, ale też nie gubić czułości do innych i samego siebie.

Prywatnie jestem żoną i mamą czwórki dzieci:, dwóch córek i dwóch synów.

Moją pasją jest od zawsze Człowiek. Fascynuje mnie obserwowanie tego, co niesie kontakt z drugą osobą. Zachwycam się jakościami, które tworzą się w relacjach, a także nieprawdopodobnymi możliwościami rozwoju, które obserwuję w ludziach niezależnie od ich „punktu startu”.