Koordynator Łódzkiej Szkoły Gestalt

Ewelina Paszkiewicz Pietruczuk - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Z wykształcenia jestem psychologiem i choć swoje pierwsze kroki stawiałam w Zakładzie Karnym, wspierając więźniów w ich codziennych trudnościach, to życie napisało mi inny zawodowy scenariusz.

Ze Szkołą Psychoterapii związana jestem od kilku lat i czuję, że to moja właściwa droga.  Przez 6 lat pracowałam w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie, gdzie zajmowałam się wszelkimi kwestiami administracyjnymi.

W Łódzkiej Szkole Gestalt odpowiadam za koordynowanie pracy trenerów i administracji oraz zbieranie wiedzy proceduralnej związanej z prawidłowym funkcjonowaniem Szkoły. Ponadto zajmuję się tworzeniem dokumentacji oraz harmonogramów zarówno kadry jak i studentów. Do pracy w Łódzkiej Szkole Gestalt podchodzę z ogromną ciekawością i zaangażowaniem.  Jestem osobą szczerą, otwartą i uważną na drugiego człowieka.