Anetta Wróblewska - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Od 2005 r. prowadzę konsultacje, diagnozy psychologiczne oraz różnorodne działania rozwojowe. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe w Akademii L. Koźmińskiego, szkołę trenerów rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, posiadam certyfikat International Coaching Community.

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt po całościowym, czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym, posiadam certyfikat EAGT.

Zajmuję się psychoterapią osób dorosłych oraz par:

• chcących wprowadzić istotne zmiany w życiu,
  • doświadczających różnych kryzysów, strat, braku satysfakcji i trudności,
  • odczuwających konsekwencje przebywania pod wpływem stresu i presji,
  • doświadczających depresji i lęków,
  • będących DDA/DDD,
  • osób LGBTQIA.

Psychoterapię rozumiem jako proces odblokowywania naturalnego zdrowienia, odzyskiwania równowagi i samoregulacji. Dzieje się tak poprzez wspieranie osoby klienckiej w budowaniu świadomości kim jest, jak współtworzy relacje, co należy do niej, co pochodzi ze świata i jaki to wywiera na nią wpływ.

W życiu ważne jest dla mnie postępowanie w zgodzie ze sobą, dokonywanie świadomych wyborów i szacunek dla drugiej osoby. Wartości te realizuje w życiu zawodowym poprzez uznawanie pełni doświadczeń i emocji osoby klienckiej oraz wrażliwość na jej potrzeby i możliwości.