Anetta Wróblewska - Od 2005 r. prowadzę konsultacje, diagnozy psychologiczne oraz różnorodne działania rozwojowe.

Anetta Wróblewska - Łódzka Szkoła Gestalt | zdjęcie trenera

Anetta Wróblewska – trenerka

W życiu ważne jest dla mnie postępowanie w zgodzie ze sobą, dokonywanie świadomych wyborów i szacunek dla drugiej osoby. Wartości te realizuję w życiu zawodowym poprzez uznawanie pełni doświadczeń i emocji osoby klienckiej oraz wrażliwość na jej potrzeby i możliwości.

Anetta Wróblewska – doświadczenie:

Jestem psycholożką, psychoterapeutką Gestalt po całościowym, czteroletnim szkoleniu psychoterapeutycznym, posiadam certyfikat EAGT.

Od 2005 r. prowadzę konsultacje, diagnozy psychologiczne oraz różnorodne działania rozwojowe. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie, studia podyplomowe w Akademii L. Koźmińskiego, szkołę trenerów rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, posiadam certyfikat International Coaching Community.

Psychoterapię rozumiem jako proces odblokowywania naturalnego zdrowienia, odzyskiwania równowagi i samoregulacji. Dzieje się tak poprzez wspieranie osoby klienckiej w budowaniu świadomości kim jest, jak współtworzy relacje, co należy do niej, co pochodzi ze świata i jaki to wywiera na nią wpływ.

Anetta Wróblewska zajmuje się psychoterapią osób dorosłych oraz par:

• chcących wprowadzić istotne zmiany w życiu,
  • doświadczających różnych kryzysów, strat, braku satysfakcji i trudności,
  • odczuwających konsekwencje przebywania pod wpływem stresu i presji,
  • doświadczających depresji i lęków,
  • będących DDA/DDD,
  • osób LGBTQIA.