Agata Haworeń - Łódzka Szkoła Gestalt - zdjęcie trenera

Nazywam się Agata Haworeń. Z wykształcenia jestem psycholożką, psychoterapeutką i pedagożką. Studia psychologiczne skończyłam w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.

Następnie kontynuowałam naukę w 4-letnim Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Posiadam certyfikat EAGT.

Praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęłam 2014 roku. Obecnie, od 6 lat prowadzę własny gabinet. Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami. Poza tym współprowadzę grupę psychoterapeutyczną, a także treningi terapeutyczne. Te działania są skierowane do osób dorosłych.

Dodatkowo prowadzę zajęcia dla studentów w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Treści związane są głównie z praktyką pracy z klientami/pacjentami oraz psychologią rozwoju człowieka. Od kilku lat współpracuję też z Fundacją Inspro, gdzie udzielam wsparcia psychologicznego dla uczestników projektu, a także prowadzę szkolenia i warsztaty.

Pracując z ludźmi  daje przede wszystkim swoją obecność, dzielę się swoimi odczuciami, emocjami i otwieram serce na to, co przychodzi. Dzięki temu mogę uczestniczyć i być świadkiem osobistych podróży w głąb siebie, każdego, kto wyrazi taką potrzebę. Moja praca, to dla mnie spotkanie z innymi poprzez obecność, czucie ciała i emocji oraz dialog. To doświadczanie różnych energii w tu i teraz.

W życiu prywatnym jestem żoną, mamą dwójki dzieci i przyjaciółką. Lubię życie w centrum miasta, a także odpoczynek w kontakcie z przyrodą. Kocham szum fal. Lubię pływać, jeździć na nartach, wyjeżdżać z rodziną i zwiedzać miejsca, te nieznane nam wcześniej i te, które znamy i lubimy.