Staże dla studentów szkoły psychoterapii - zdobądź cenne doświadczenie w pracy z Klientami. Wsparcie i superwizja w Łódzkiej Szkole Gestalt.

Staże dla studentów Szkoły Psychoterapii Gestalt

Współpraca Łódzkiej Szkoły Gestalt z instytucjami, w których Studenci mogą realizować staż dla studentów II Etapu Szkoły Gestalt

Wybierz placówkę:

Ośrodek Psychoterapii Livart

pracownia psychoterapii dobre więzi staż

Pracownia Psychoterapii Dobre Więzi

Ośrodek Psychoterapii Livart

Z radością informujemy, że Łódzka Szkoła Gestalt podjęła współpracę z Ośrodkiem Psychoterapii Livart, który organizuje staże dla studentów szkoły psychoterapii (już po raz szósty!), którzy chcą rozpocząć pracę w zawodzie w bezpieczny dla siebie i Klientów sposób.

Nasi studenci, którzy spełnią formalne warunki dotyczące rozpoczęcia praktyki z Klientami będą mogli skorzystać z możliwości rocznego stażu dla studentów szkoły psychoterapii, polegającego na pracy z Klientami wspartej szkoleniem i regularną superwizją (prowadzoną przez Terapeutkę, Trenerkę i Superwizorkę Gestalt – Karinę Szczęsną) i interwizją w zespołach koleżeńskich.

Cieszymy się na tę możliwość tym bardziej, że założyciele i pracownicy ośrodka Livart pracują według podobnych jak Łódzka Szkoła Gestalt wartości związanych z odpowiedzialnością społeczną.

Kilka słów o Livart

Ośrodek wyróżnia się autorskim programem stażowym, w ramach którego Livart oferuje Klientom tzw. niskopłatną terapię, która dla wielu ludzi jest jedyną możliwością skorzystania z pomocy ze względu na wysokie ceny terapii komercyjnej oraz długie kolejki do terapii w ramach NFZ. To rozwiązanie skierowane do osób potrzebujących wsparcia, ale borykających się z trudnościami finansowymi.

Oferowane usługi

Livart oferuje szeroki zakres usług, w tym terapię indywidualną, par, rodzinną oraz grupową. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń osobowości, nerwic, depresji, lęków, a także w pomocy osobom w kryzysie życiowym, z niskim poczuciem wartości czy problemami w relacjach. Ośrodek stawia na wysoką jakość usług, dyskrecję i komfort pacjentów. Sesje można łatwo zarezerwować online, a ich terminy są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Więcej o Livart: Ośrodek Psychoterapii Livart w Poznaniu

Powrót do wyboru placówki

pracownia psychoterapii dobre więzi staż

Pracownia Psychoterapii Dobre Więzi

To już kolejne miejsce, z którym Łódzka Szkoła Gestalt rozpoczęła współpracę. Nasi studenci mogą tym razem rozpocząć staż w Warszawie! Studenci ŁSG, którzy spełnią formalne warunki dotyczące rozpoczęcia praktyki z Klientami będą mogli skorzystać z możliwości dwuletniego stażu pod pieczą Sylwii Bartnik – certyfikowanej psychoterapeutki Gestalt.

Kilka słów o Pracowni Psychoterapii Dobre Więzi

Pracownia Psychoterapii Dobre Więzi jest nie tylko ośrodkiem oferującym wsparcie klientom indywidualnym, ale również proponuje szeroki zakres usług dla psychoterapeutów w szkoleniu, m.in. dwuletni, niskopłatny program stażowy. Elementami stażu są: praca psychoterapeutyczna z klientami indywidulnymi – dwa bloki godzinowe w tygodniu, superwizja grupowa oraz indywidualne konsultacje  z Opiekunami Stażu.

Oferowane usługi

Pracownia Psychoterapii Dobre Więzi oferuje szeroki zakres usług, min. terapię indywidualną, grupową, szkoleniową, treningi terapeutyczne, staże, warsztaty. Prowadzi również Szkołę Psychoterapii Par.

Co oferują Dobre Więzi w ramach stażu:

Więcej o Dobrych Więziach: https://dobrewiezi.pl/program-stazowy

Powrót do wyboru placówki