Superwizja grupowa z Kamilą Biały. Termin: 09.2023 - 06.2024, czwartki, godz: 9:00-12:00. 10 spotkań, 30 godzin pracy. Zgłoszenia: 575 591 555

Superwizja grupowa z Kamilą Biały – Łódzka Szkoła Gestalt serdecznie zaprasza do udziału!

Zapraszamy!

• Psychoterapeutów/-ki i psychoterapeutów/-ki w szkoleniu pracujących/-ce w różnych modalnościach

• Psychologów/-żki i pedagogów/-żki pracujących/-ce w obszarze wsparcia

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Superwizorka: Kamila Biały

Termin: 09.2023 – 06.2024

Dzień i godziny superwizji: czwartki: 9:00 – 12:00

Ilość spotkań: 10 spotkań

Ilość godzin: 30 godzin (1 godzina = 60 minut)

Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź

Koszt: 3000 zł całość (bez względu na frekwencję – podzielony na 10 rat po 300 zł)

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 575 591 555 i mailowo: [email protected]. Niezbędne będzie również wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny TUTAJ.

Uczestnicy/czki superwizji, po zakończeniu pełnego cyklu (10 spotkań), otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w superwizji.

Harmonogram spotkań superwizyjnych dostępny jest tutaj: link do strony

Harmonogram wpłat za cykl superwizji dostępny jest tutaj: link do strony

Superwizja grupowa: Jak pracuje Kamila Biały?

„W superwizji z grupą pracuję poprzez cielesne zanurzenie się w bieżącym doświadczeniu wnoszonych przez osoby kwestii. To afektywne i doznaniowe pole jest dla mnie zawsze punktem wyjścia do wspierania spontaniczności i żywotności superwizantek i superwizantów w ich pracy klinicznej. W superwizji najbardziej podoba mi się, że jest to wyjątkowa przestrzeń tzw. trzeciej pozycji, w której poza procesami równoległymi odtwarzającymi się między uczestnikami, można mieć dostęp do innej jakości wyłaniającej się przy omawianiu i doświadczaniu sytuacji terapeutycznej. Grupowa superwizja fascynuje mnie dodatkowo, gdyż nawet jeśli siły pola narzucają mi jako superwizorce usztywnioną jego organizację, to grupa jako całość autoreguluje się i zawsze wydobywa tę nowość. Osoby odnoszą się do pracy superwizyjnej i w tym sensie aktywnie uczestniczą jako receptory pola.”

Kilka słów o Kamili Biały

Kamila Biały Superwizorka Łódzka Szkoła Gestalt

Kamila Biały jest certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Skończyła akredytowany przez EAGT dwuletni program superwizorski w Istituto di Gestalt we Włoszech​ oraz odbyła szkolenie z psychopatologii i teorii pola w Turyńskiej Szkole Psychopatologii Gestalt. Jest też socjolożką​ pracującą na co dzień w Katedrze Socjologii Sztuki Uniwersytetu Łódzkiego. Łączy oba obszary od wielu lat.

Co oferujemy?

• Regularne, co miesięczne spotkania z Superwizorką Gestalt
  • Pracę w kameralnej, stałej grupie (min/max 5 osób)
  • Wygodną, cichą przestrzeń