Superwizja grupowa z Joanną Sawicz – Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza do udziału w grupie superwizyjnej.

Grupa dedykowana jest szczególnie dla młodych stażem psychoterapeutów oraz psychoterapeutów objętych szkoleniem psychoterapeutycznym. Zapraszamy również psychoterapeutów innych modalności, którzy są zaciekawieni superwizją w nurcie Gestalt.

Jak pracuje Joanna?

„To, co dla mnie ważne w prowadzeniu superwizji, to stworzenie bezpiecznej i sprzyjającej przestrzeni do wymiany, dialogu, uczenia się i poszerzenia swojej perspektywy. Zapraszam do spotkań w kameralnej grupie (max 5 osób), do dzielenia się wątpliwościami, zgłębiania teorii Gestalt, do szukania odpowiedzi na ważne pytania.”

Kilka słów o Joannie Sawicz

Jestem Certyfikowaną Psychoterapeutką Gestalt (European Association for Gestalt Therapy) oraz trenerem rozwoju osobistego. Ukończyłam 4-letnią Szkołę Trenerów i Psychoterapeutów w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie w 2015 r. Jestem również od stycznia 2022 r. Certyfikowaną Nauczycielką Mindfulness przez Polski Instytut Mindfulness w Warszawie. Prowadzę Kursy Redukcji Stresu oparte o Uważność MBSR.

Jeśli chodzi o studia wyższe to ukończyłam kierunek Pedagogiki Pracy Socjalnej na Uniwersytecie Zielonogórskim w 2003 r. Jestem też od 2009 r. Specjalistą Psychoterapii Uzależnień. W lipcu 2022 r. rozpoczęłam Szkołę Superwizorów we współpracy z Carmen Vazquez Bandin (Centrum de Terapia y Psychologia w Madrycie).

Od 2004 r. jestem związana z różnymi formami i instytucjami w profesjonalnej pomocy ludziom. Jako gestaltystka pracuję od 2012 r. Moimi klientami są osoby dorosłe oraz młodzież.

Superwizja grupowa z Joanną Sawicz – Informacje organizacyjne:

Temat: Superwizja grupowa Gestalt z Joanną Sawicz

Prowadzący: Joanna Sawicz

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Termin: 7 marca 2024 09:00 – 12 grudnia 2024 12:00

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj.