Rekrutacja na Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży - zapisz się i zdobądź nowe umiejętności w terapii dzieci i nastolatków.

Rekrutacja do Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży to szansa dla tych z Państwa, którzy pragną uzupełnić lub poszerzyć swoje kwalifikacje o specjalistyczną wiedzę dotyczącą pracy psychoterapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami.

Biorąc udział w rekrutacji deklarują Państwo podjęcie 15-miesięcznego szkolenia z międzynarodowym zespołem doświadczonych praktyków Gestalt pracujących na co dzień z dziećmi i młodzieżą.

Kto może wziąć udział w rekrutacji do SPDiM?

• studenci szkół psychoterapii Gestalt oraz innych modalności
  • wykwalifikowani terapeuci Gestalt oraz innych modalności
  • psychologowie, pedagodzy, oraz inni specjaliści (konieczne wyższe wykształcenie) pracujący zawodowo z dziećmi i młodzieżą

Zgłoszenia do Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

1. Rekrutacja do SPDiM następuje za pomocą zgłoszenia.
  2. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Szkoły w zakładce SPDiM
  3. Do zgłoszenia należy dołączyć CV i kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  4. Decyzję o przyjęciu, kandydaci otrzymują w ciągu 1 dnia od wysłania zgłoszenia.
  5. Następnie SPDiM przygotowuje i wysyła umowę wraz z harmonogramem płatności.
  6. Kandydaci mają 7 dni na odesłanie wypełnionej i podpisanej umowy oraz wpłatę wpisowego (Pierwszej raty za Studium).
  7. Koszt 15-miesięcznego programu szkoleniowego SPDiM to:
    • 22 500 zł z podziałem na płatności:
      • 1 rata – wpisowe 4 500 zł
      • 15 rat – 1200 zł miesięcznie
  8. Kontakt z SPDiM możliwy jest pod:

Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży

aktualnie trwa nabór na następujące edycje:

SPDiM

Grupa: SPDiM

Start:28 marca 2025 09:00

Edycja 5
- start: kwiecień 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 5 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. Z grupą 5 startujemy 25.04.2024.

Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Pełen harmonogram Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa V: start w kwietniu
Edycja 6
- start: maj 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 6 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. 6  grupą 5 startujemy 23.05.2024.

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa VI: start w kwietniu