Staże dla studentów - zdobądź cenne doświadczenie w pracy z Klientami. Oferujemy wsparcie i superwizję w Łódzkiej Szkole Gestalt.

Staże dla studentów Szkoły Psychoterapii Gestalt

Z radością informujemy, że Łódzka Szkoła Gestalt podjęła współpracę z Ośrodkiem Psychoterapii Livart, który organizuje staże dla studentów psychoterapii (już po raz szósty!), którzy chcą rozpocząć pracę w zawodzie w bezpieczny dla siebie i Klientów sposób. Nasi studenci, którzy spełnią formalne warunki dotyczące rozpoczęcia praktyki z Klientami będą mogli skorzystać z możliwości rocznego stażu, polegającego na pracy z Klientami wspartej szkoleniem i regularną superwizją (prowadzoną przez Terapeutkę, Trenerkę i Superwizorkę Gestalt – Karinę Szczęsną) i interwizją w zespołach koleżeńskich. Cieszymy się na tę możliwość tym bardziej, że założyciele i pracownicy ośrodka Livart pracują według podobnych jak Łódzka Szkoła Gestalt wartości związanych z odpowiedzialnością społeczną. Livart oferuje Klientom tzw. niskopłatną terapię, która dla wielu ludzi jest jedyną możliwością skorzystania z pomocy ze względu na wysokie ceny terapii komercyjnej oraz długie kolejki do terapii w ramach NFZ.

Po więcej informacji o stażach dla studentów Szkoły Psychoterapii Gestalt w ośrodku Livart zapraszamy tutaj.

Zaś strona internetowa Livartu dostępna jest po kliknięciu tutaj.