Rekrutacja do Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt – Etap II odbywa się kilka razy w roku. Harmonogram zajęć dostępny na stronie.

Etap Szkolny (Lata 1-3)

II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji.

Zgłoszenia na Etap II - Szkolny (lata 1-3) - Łódzkiej Szkoły Gestalt

1. Udział w rekrutacji zewnętrznej bądź wewnętrznej.
  2. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce z wybraną edycją Etapu Szkolnego.
  3. Uczestnik ma ukończony I Etap szkolenia w Łódzkiej Szkole Gestalt bądź w innej Szkole tej samej modalności.
  4. Jeśli I Etap Szkoły był ukończony w innym Instytucie, niezbędne jest dosłanie zaświadczenia ukończenia I Etapu z podpisem jednostki szkolącej.
  5. Uczestnik przystępuje do rozmowy kwalifikacyjnej, która kończy się pozytywną decyzją komisji o przyjęciu (terminy rozwój kwalifikacyjnych podawane są w zakładce Aktualności).
  6. O wyniku rozmowy uczestnik dowie się w przeciągu 3 dni roboczych. Jeśli decyzja będzie negatywna, komisja przedstawi podwód decyzji oraz udzieli wskazówek, nad jakim obszarem należy jeszcze popracować.
  7. Koszt Etapu II Szkoły:
    40 200 zł z podziałem na płatności:
    • 1 rata — wpisowe 7200 zł
    • 30 rat – 1100 zł miesięcznie

II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt - otwarte nabory:

Etap 2

Grupa: E1c/R1