Rekrutacja do Szkoły Gestalt! Oferujemy pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne w zakresie psychoterapii Gestalt.

Zadaniem Łódzkiej Szkoły Gestalt jest przygotowanie uczestników do odpowiedzialnej i samodzielnej pracy psychoterapeutycznej z klientem. Oferujemy pełne przygotowanie merytoryczne i praktyczne w zakresie psychoterapii Gestalt.

Łódzka Szkoła Gestalt realizuje swój program dwuetapowo:

Rok przygotowujący do drugiego etapu.
Jest wstępem do teorii i praktyki modalności Gestalt.

3-letni program nabywania kompetencji
do pracy psychoterapeutycznej.

Zgłoszenia na Rok Rozwojowy Łódzkiej Szkoły Gestalt

1. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce z wybraną edycją Roku Rozwojowego.
  2. Do zgłoszenia należy dołączyć CV.
  3. Decyzję o przyjęciu, kandydaci otrzymują w ciągu 1 dnia od wysłania zgłoszenia.
  4. Następnie Szkoła przygotowuje i wysyła umowę wraz z harmonogramem płatności.
  5. Kandydaci mają 7 dni na odesłanie wypełnionej i podpisanej umowy oraz wpłatę wpisowego (Pierwszej raty za szkołę).
  6. Po upływie tego czasu uczestnik otrzymuje wiadomość ze Szkoły z prośbą potwierdzenia uczestnictwa, a gdy wiadomość pozostaje bez odpowiedzi, Szkoła wykreśla kandydata z listy uczestników, zwalniając miejsce dla innych zainteresowanych.
  7. Koszt Etapu Rozwojowego:
    ▶15 200 zł z podziałem na płatności:
    • 1 rata — wpisowe 4200 zł
    • 2 rata – 1100 zł miesięcznie

Rok Rozwojowy (Rok 0)

I Etap Szkoły Psychoterapi Gestalt - otwarte nabory:

Etap 1

Grupa: E9RR

Start:28 listopada 2024 09:00

Etap 1

Grupa: E8RR

Start:24 października 2024 09:00

Edycja 5
- start: kwiecień 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 5 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. Z grupą 5 startujemy 25.04.2024.

Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Pełen harmonogram Roku Rozwojowego dostępny jest poniżej:

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa V: start w kwietniu
Edycja 6
- start: maj 2024

Serdecznie zapraszamy do przystąpienia do I Etapu 6 Edycji Łódzkiej Szkoły Gestalt. 6  grupą 5 startujemy 23.05.2024.

Harmonogram zajęć Szkoły Psychoterapii – Etap I Rok Rozwojowy – grupa VI: start w kwietniu

Etap Szkolny (Lata 1-3)

II Etap Szkoły Psychoterapii Gestalt

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji.

Zgłoszenia na Etap Szkolny Łódzkiej Szkoły Gestalt

1. Udział w rekrutacji zewnętrznej bądź wewnętrznej.
  2. Zgłoszenia przyjmujemy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie z wybraną edycją Etapu Szkolnego.
  3. Uczestnik ma ukończony I Etap szkolenia w Łódzkiej Szkole Gestalt bądź w innej Szkole tej samej modalności.
  4. Jeśli I Etap Szkoły był ukończony w innym Instytucie, niezbędne jest dosłanie zaświadczenia ukończenia I Etapu z podpisem jednostki szkolącej.
  5. Uczestnik przystępuje do rozmowy kwalifikacyjnej, która kończy się pozytywną decyzją komisji o przyjęciu (terminy rozwój kwalifikacyjnych podawane są w zakładce Aktualności).
  6. O wyniku rozmowy uczestnik dowie się w przeciągu 3 dni roboczych. Jeśli decyzja będzie negatywna, komisja przedstawi podwód decyzji oraz udzieli wskazówek, nad jakim obszarem należy jeszcze popracować.
  7. Koszt Etapu II Szkoły:
    40 200 zł z podziałem na płatności:
    • 1 rata — wpisowe 7200 zł
    • 30 rat – 1100 zł miesięcznie

Etap Szkolny (lata 1-3)

II Etap Szkoły Psychoterapi Gestalt - otwarte nabory:

Etap 2

Grupa: E1c/R1