Otwarta rekrutacja do Szkoły Psychoterapii na Etap II. Dołącz do Łódzkiej Szkole Gestalt i pogłębiaj swoją wiedzę z zakresu psychoterapii.

Otwarta rekrutacja do Szkoły Psychoterapii na Etap II – lata 1-3 – to szansa dla tych z Państwa, którzy zapoznali się już z Gestaltem, kończąc Rok Rozwojowy w łódzkim lub innym z Instytutów i postanowili kontynuować naukę na Etapie Szkolnym w szkole psychoterapii Gestalt.

Najbliższa edycja 3 w Łódzkiej Szkole Gestalt zaplanowana jest na wrzesień bieżącego roku, ale rekrutacja trwa już teraz!

Otwarta rekrutacja do Szkoły Psychoterapii – zapraszamy wszystkich którzy:

  • Ukończyli rok rozwojowy w Instytutach Gestalt
  • Chcą dalej pracować nad dalszym rozwojem
  • Pragną zgłębić wiedzę z zakresu psychoterapii i pracować w zawodzie psychoterapeuty

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Najbliższa edycja startuje 26.09.2024 i rozpocznie się czterodniowym treningiem integracyjnym.

Przypominamy, że aby przystąpić do Etapu II niezbędne jest wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Terminy rozmów kwalifikacyjnych podawane są na bieżąco w zakładce Aktualności oraz na naszym Facebooku.

Więcej informacji dotyczących rozmów, rekrutacji, oraz programu znajdą Państwo na stronie Rekrutacja do Szkoły Gestalt.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!