Nowy webinar z udziałem Rafaela Cortiny na kanale YouTube Łódzkiej Szkoły Gestalt w czterech wersjach językowych. Zapraszamy do oglądania.

Nowy Webinar z udziałem Rafaela Cortiny na Kanale YouTube Łódzkiej Szkoły Gestalt: Rafael Cortina na Międzynarodowej Konferencji Gestalt – Wkraczanie na drogę pełni: Uzdrawiająca relacja terapeutyczna 

Z radością informujemy, że na naszym kanale YouTube pojawił się zapis niezwykłego występu Rafaela Cortiny z Międzynarodowej Konferencji Gestalt dla Psychologów i Psychoterapeutów organizowanej przez ŁSG we współpracy z New Gestalt Voices. Ten inspirujący webinar jest dostępny w czterech wersjach językowych, aby dotrzeć do możliwie jak najszerszego grona odbiorców.

Rafael Cortina:

Rafael Cortina, znany na świecie praktyk i teoretyk Gestalt, dzieli się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie terapii Gestalt. Jego wystąpienie to wyjątkowa okazja do zgłębienia wiedzy na temat współczesnych metod i podejść w tej dziedzinie.

O czym jest nowy webinar z udziałem Rafaela Cortiny?

W swoim wystąpieniu Rafael podkreśla, jak ważne jest zrozumienie procesu uzdrawiania w relacji terapeutycznej oraz świadomość roli terapeuty. Tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla klienta jest fundamentem skutecznej terapii. Leczenie w relacji terapeutycznej polega na stworzeniu wspierającego i zrozumiałego środowiska, które umożliwia rozwój świadomości i podkreślenie znaczenia emocji. Uzdrowienie ma miejsce w kontekście międzyludzkich doświadczeń, w głębokiej więzi między terapeutą a klientem. Eksploracja podstawowych zasad relacji terapeutycznej jest kluczowa dla skutecznej terapii.

Nowy webinar z udziałem Rafaela Cortiny dostępny w czterech wersjach językowych:

Korzystając z możliwości, jakie dało nam zorganizowanie pierwszej edycji Międzynarodowej Konferencji i aby zapewnić jak największy dostęp do tej wartościowej treści, nowy webinar z udziałem Rafaela Cortiny został udostępniony w czterech wersjach językowych. Dzięki temu, każdy może skorzystać z tej wiedzy, niezależnie od bariery językowej.

Zapraszamy do obejrzenia:

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego darmowego materiału na naszym kanale YouTube. To wyjątkowa okazja, aby poznać głębsze aspekty terapii Gestalt i zainspirować się refleksjami jednego z czołowych ekspertów w tej dziedzinie.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć: Rafael Cortina na Międzynarodowej Konferencji Gestalt.

Dziękujemy za Państwa zainteresowanie i życzymy owocnego oglądania!

Zespół Łódzkiej Szkoły Gestalt