Nowe terminy rozmów kwalifikacyjnych w Łódzkiej Szkole Gestalt: 22.05.2024, 5.06.2024, 19.06.2024 | Zapraszamy na Etap II szkolenia!

Nowe terminy rozmów kwalifikacyjnych w Łódzkiej Szkole Gestalt

Dlaczego warto zostać psychoterapeutą Gestalt?

  • Gestalt = holistyczne podejście: Terapia Gestalt opiera się na holistycznym podejściu do człowieka, traktując go jako całość składającą się z ciała, umysłu, emocji i ducha. Praca w zawodzie psychoterapeuty Gestalt, pomaga ludziom zrozumieć siebie jako całość, integrując różne aspekty życia.
  • Gestalt = tu i teraz: Terapia Gestalt skupia się na obecnym momencie, na tym, co dzieje się teraz, w przeciwieństwie do analizowania przeszłości czy planowania przyszłości. Pomaga to klientom bardziej świadomie doświadczać swoich myśli, emocji i zachowań w teraźniejszości, co może prowadzić do głębszych zmian.
  • Gestalt = empatia i autentyczność: Praktyka Gestalt zachęca terapeutów do bycia autentycznymi i empatycznymi w relacji z klientami, co może być bardzo satysfakcjonujące i budujące więzi.
  • Gestalt = kreatywna praca i eksperymentowanie: Terapia Gestalt wykorzystuje wiele kreatywnych technik i eksperymentów, tak aby pomóc klientom zrozumieć siebie i swoje problemy w nowy sposób. Dla osób z zamiłowaniem do twórczego podejścia w pracy terapeutycznej, może to być szczególnie satysfakcjonujące.
  • Gestalt = własny rozwój: Praca jako terapeuta Gestalt może być nie tylko satysfakcjonującym zawodem, ale także szansą na osobisty rozwój. Poprzez pracę z klientami i własne doświadczenia w terapii, możliwe jest pogłębianie samoświadomości, empatii i umiejętności interpersonalnych.

Nowe terminy rozmów kwalifikacyjnych w Łódzkiej Szkole Gestalt:

  • 22.05.2024
  • 5.05.2024
  • 19.06.2024

Rozmowy kwalifikacyjne są nieodłącznym elementem procesu rekrutacyjnego na Etap II Łódzkiej Szkoły Gestalt. Służą one głównie poznaniu motywacji, oczekiwań i kompetencji kandydatów, a także zapewnieniu, że nasz program edukacyjny odpowiada ich potrzebom i celom. Dzięki temu procesowi możemy zagwarantować wysoką jakość nauczania oraz zbudować zgrany zespół studentów, gotowych na intensywną i owocną naukę w obszarze psychoterapii Gestalt.