Nabór na 2 Edycję II Etapu ŁSG - start: 30.11.2023. Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne. | Łódzka Szkoła Gestalt

🌿 Nabór na 2 Edycję II Etapu Łódzkiej Szkoły Gestalt 🌿

Miło nam poinformować, iż oficjalnie rozpoczyna się nabór na 2 edycję II Etapu Łódzkiej Szkoły Gestalt – Etap Szkolny.

Nabór na 2 Edycję II Etapu Szkoły Gestalt – informacje ogólne:

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne (szczegółowe programy: Rok 1, Rok 2, Rok 3) i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Pierwsze zajęcia odbędą się w weekend 30.11-3.12.2023 i rozpoczną czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. W programie Etapu II przewidziane są superwizje, treningi psychologiczne oraz inne zajęcia rozwojowe zgodnie z wymaganiami EAGT. Głównym celem Etapu II jest przygotowanie do pracy w zawodzie psychoterapeuty Gestalt między innymi poprzez zwiększenie samoświadomości Studentów, pracę ze snem, pracę z ciałem, dogłębne poznanie historii i korzeni Gestaltu, naukę diagnozy w ujęciu Gestalt oraz wiele innych.

W celu poznania kosztu, dokładnych wymagań oraz pozostałych informacji niezbędnych do zgłoszenia swojej kandydatury, zapraszamy Państwa do zakładki Nabór do Szkoły Etap II – Szkolny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Etapu II – Szkolnego, zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy oraz śledzenia fanpage’a Łódzkiej Szkoły Gestalt na Facebooku, gdzie umieszczamy najświeższe wiadomości o warsztatach, webinarach oraz pozostałych zajęciach rozwojowych w nurcie Gestalt.