Międzynarodowa Konferencja Gestalt online: Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting. Rooting in life – 16 i 23 marca 2024

Międzynarodowa Konferencja Gestalt online: Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting. Rooting in life – 16 i 23 marca 2024 –  Łódzka Szkoła Gestalt i New Gestalt Voices mają przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie.

 • Temat: Międzynarodowa Konferencja Gestalt online dla Praktykujących Psychologów i Psychoterapeutów: Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting. Rooting in life – 16 i 23 marca 2024
 • Prowadzący: Łódzka Szkoła Gestalt
 • Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt
 • Termin:16 marca 2024 10:00 – 23 marca 2024 19:00
 • Dni warsztatu: Dwie soboty: 16 i 23 marca 2024
 • Ilość godzin: 24 godziny
 • Miejsce: Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
 • Płatność: Paypal lub Przelew bankowy
 • Język: Angielski, Polski, Ukraiński, Rosyjski
 • Tłumaczenie: Angielski, Polski, Ukraiński, Rosyjski
 • Dla kogo: dla psychologów, psychoterapeutów i wszystkich zainteresowanych nurtem gestalt

Międzynarodowa Konferencja Gestalt online dla Psychologów i Psychoterapeutów

Celem tej konferencji jest rozważenie migracji przede wszystkim jako utraty „domu” jako znajomego miejsca o ugruntowanych powiązaniach i znaczeniu – z wielu różnych perspektyw: indywidualnej, zbiorowej, terenowej, fenomenologicznej, psychoanalitycznej, behawioralnej, społecznej, kulturowej, filozoficznej….

Zapraszamy psychologów i psychoterapeutów gestalt z różnych miejsc na całym świecie do rozważenia kwestii migracji w szerszej perspektywie oraz naszych sposobów i zasobów twórczej adaptacji do nowej sytuacji i środowiska. Będziemy rozmawiać o zawodzie, życiu, uczuciach, doświadczeniach, sytuacjach zarówno na poziomie indywidualnym, jak i w szerszym znaczeniu.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz i uiścić opłatę.

Więcej informacji w wydarzeniu i na stronie konferencji.