• Temat:Międzynarodowa Konferencja Gestalt online dla Praktykujących Psychologów i Psychoterapeutów: Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting. Rooting in life – 16 i 23 marca 2024
  • Prowadzący:Łódzka Szkoła Gestalt
  • Organizator:Łódzka Szkoła Gestalt
  • Termin:16 marca 2024 10:00 - 23 marca 2024 19:00
  • Dni warsztatu:Dwie soboty: 16 i 23 marca 2024
  • Ilość godzin:24 godziny
  • Miejsce:Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
  • Płatność:Paypal lub Przelew bankowy
  • Język:Angielski, Polski, Ukraiński, Rosyjski
  • Tłumaczenie:Angielski, Polski, Ukraiński, Rosyjski
  • Dla kogo:Dla praktyków psychologicznych (psychologów/psychoterapeutów/psychiatrów) gestalt

Międzynarodowa Konferencja Gestalt online: Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting. Rooting in life – 16 i 23 marca 2024 –  Łódzka Szkoła Gestalt i New Gestalt Voices mają przyjemność zaprosić Państwa na wydarzenie.

Jesteśmy migrantami przez całe nasze życie. Nasza pierwsza migracja odbywa się z łona matki na świat, następnie z jednego miejsca do drugiego, z naszej obecnej roli do nowej, od jednej osoby do drugiej i tak dalej, bez przerwy przez całe nasze życie, aż do ostatniej migracji, kiedy opuszczamy ten świat… I za każdym razem, gdy migrujemy, jest to przede wszystkim utrata, a następnie coś, ktoś nowy, może interesujący, a czasem nawet ekscytujący…

Międzynarodowa Konferencja Gestalt online: Rooting in life – 16 i 23 marca 2024

Celem tej konferencji jest rozważenie migracji przede wszystkim jako utraty „domu” jako znajomego miejsca o ugruntowanych powiązaniach i znaczeniu – z wielu różnych perspektyw: indywidualnej, zbiorowej, terenowej, fenomenologicznej, psychoanalitycznej, behawioralnej, społecznej, kulturowej, filozoficznej….

Zapraszamy psychologów i psychoterapeutów gestalt z różnych miejsc na całym świecie do rozważenia kwestii migracji w szerszej perspektywie oraz naszych sposobów i zasobów twórczej adaptacji do nowej sytuacji i środowiska. Będziemy rozmawiać o zawodzie, życiu, uczuciach, doświadczeniach, sytuacjach zarówno na poziomie indywidualnym, jak i w szerszym znaczeniu.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz i uiścić opłatę:

Opłata za uczestnictwo zależy od wskazania ilości dni, w których decydują się Państwo wziąć udział (1 lub 2 dni) i daty płatności:

Płatność / termin do 10 Lutego do 29 Lutego do 16 Marca
1 dzień (16 lub 23 marca) 80 EUR or 360 PLN 90 EUR or 405 PLN 105 EUR or 470PLN
2 dni 120 EUR or 540 PLN 150 EUR lub 675 PLN 180 EUR or 810 PLN

Dla studentów/studentek i trenerów/trenerek Łódzkiej Szkoły Gestalt obowiązuje zniżka w wysokości 20% od każdej z wyżej wymienionych kwot.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość email ze wszystkimi szczegółowymi instrukcjami dotyczącymi płatności i numerem zamówienia. Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru zamówienia w tytule płatności.

Do wszystkich Państwa, którzy zadeklarują swoją obecność wypełniając formularz i uiszczą opłatę rekrutacyjną, informacje organizacyjne oraz link do konferencji zostaną przesłane 8 marca na adres email podany podczas rejestracji.

W przypadku jakichkolwiek trudności prosimy o bezpośredni kontakt przez:

Międzynarodowa Konferencja Gestalt – prelegenci:

Billy Desmond (Ireland)

Larysa Didkovska and Anatolii Didkovski (Ukraine)

Dominika Plisiecka (Poland)

Graham Colbourne (UK)

Dieter Bongers (Switzerland)

Małgorzata Cynker (Poland)

Dan Bloom (USA)

Rafael Cortina (USA)

Jean-Marie Robine (France)

Tara Conrad (Ukraine)