Oficjalny kanał na Youtube Łódzkiej Szkoły Gestalt został otwarty. Oferujemy bezpłatny dostęp do webinarów oraz innych nagrań z naszej szkoły

Youtube logo Łódzka Szkoła Gestalt

Wszystkich Państwa pragniemy poinformować, że oficjalny kanał na Youtube Łódzkiej Szkoły Gestalt został otwarty. Kanał Łódzkiej Szkoły Gestalt w serwisie Youtube staje się miejscem, w którym będziemy umieszczać wszystkie materiały wideo udostępnione nam, lub wykonane przez nas. Zdecydowaliśmy, że będzie to najbardziej przystępna forma zarówno dla Państwa, jak i dla nas, dzięki której będziemy mogli dzielić się nagraniami z odbytych webinarów, warsztatów, oraz innych okoliczności, podczas których odbywać się będą zajęcia rozwojowe Gestalt w naszej szkole. Mamy taką możliwość dzięki wspaniałomyślności naszych gości – zarówno zza granicy, jak i polskich psychoterapeutów współpracujących z nami na co dzień oraz okazjonalnie.

Na dzień dzisiejszy zachęcamy do obejrzenia, bądź utrwalenia, webinaru z Rafaelem Cortiną: Podejście gestalt do uzdrawiania traumy i wspierania powrotu do zdrowia już dostępnego na naszym profilu.

Przypominamy również o skrócie Youtube icona Łódzka Szkoła Gestalt w prawym górnym rogu strony, który zaprowadzi Państwa bezpośrednio do naszego profilu w serwisie Youtube.