Inna Didkovska (Ukraina) prelegentka na Międzynarodowej Konferencji Gestalt dla Psychologów i Psychoterapeutów | Online 23 marca 2024 r.

Międzynarodowa Konferencja Gestalt „Re-starting. Re-thinking. Re-connecting. ROOTING IN LIFE” zbliża się wielkimi krokami! Zostało kilka dni na rejestrację!

Dziś mamy przyjemność ogłosić wykład Inny Didkovskiej – dyrektorki Kijowskiego Instytutu Gestalt. Inna jest znaną na całym świecie specjalistką, psychoterapeutką z ponad 25-letnim doświadczeniem (terapeutka Gestalt, terapeutka psychodramy, terapeutka pracy z procesem); Aktywną członkinią Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt (EAGT), Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (EAP), Międzynarodowej Federacji Organizacji Nauczających Gestalt (FORGE); Certyfikowaną superwizorką Paryskiej Szkoły Gestalt, Francuskiego Instytutu Gestalt i Norweskiego Instytutu Gestalt.

Ale najważniejsze w Innie jest to, że naprawdę kocha swój ojczysty kraj – Ukrainę. Jej rodzinne miasto – Bucza – okazało się najtragiczniejszym miejscem od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, wciąż doświadczając codziennego bólu, cierpienia i solidarności w tym samym czasie. Inna Didkovska jest jednym z tych liderów gestalt, którzy pracują nie tylko z konsekwencjami traumy, ale także kształtują kierownictwo gestalt na Ukrainie i na całym świecie. Jest szczególnie kompetentna w ponownym łączeniu luk gestaltów w uszkodzonym polu, wypełniając je szczerą otwartością i miłością, miłością nie tylko do piękna, ale nawet bardziej do siły napędowej, by stawać się mocnym i stabilnym, cokolwiek się stanie. Inna jest wśród tych, którzy potrafią i są zaangażowani w mówienie o rzeczywistości takiej, jaka jest, pomijając deklaracje i sformułowania bez znaczenia. Czas wojny wymaga jasności inspirującej do życia.

Inna Didkovska wciąż nie zdecydowała jaki będzie tytuł jej wystąpienia, ponieważ w jej życiu każdego dnia może wydarzyć się wszystko. Obecnie mieszka między dwoma krajami: Ukrainą i Izraelem. Oba kraje są w stanie wojny i cierpią z powodu najeźdźców. Inna będzie mówić o palącej kwestii tu i teraz pojawiającej się w naszym wspólnym polu. Kwestia jak zakorzenić się w życiu w czasach wojny jest tematem naszych wspólnych rozważań.

Dołącz do wykładu i konferencji, a na pewno zainspirujesz się energią, myśleniem, połączeniem z Inną Didkovską i innymi prelegentami.