Graham Colbourne na konferencji "Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting" - 16 marca 2024 to szansa na spotkanie z wyjątkowym gestaltystą

Graham Colbourne na konferencji gestalt “Re-Starting, Re-Thinking, Re-Connecting” to wspaniała szansa dla wszystkich psychoterapeutów, psychologów i wszystkich osób zainteresowanych Gestaltem.

Graham Colbourne na konferencji gestalt:

Terapia i kontakt to nieustanna migracja z jednego stanu do drugiego. Graham Colbourne jest jednym z najbardziej pasjonujących praktyków gestalt w zakresie wspierania wzrostu i uzdrawiania, które wynikają z relacji terapeutycznej. W ciągu 45 minut podróży będziemy mieli okazję surfować w eksploracjach o nas samych, o innych, o nas razem ze sobą. Graham pokaże ekscytujący, kreatywny, żywy i wrażliwy sposób na podkreślenie tego, co jest najważniejsze i znaczące w twoim życiu, twoim doświadczeniu bycia w świecie i twoich wyborach.

Człowiek jest istotą, która zawsze ma możliwość wyboru. Jak dokonujemy tych wyborów? Jak przechodzimy od jednego obiektu do drugiego, od jednego punktu w naszym życiu do następnego… Na te i wiele innych istotnych pytań odpowie mistrz rozwoju osobistego – Graham Colbourne (Wielka Brytania), doświadczony psychoterapeuta, superwizor i trener.

Zapraszamy do udziału w konferencji!