Dzień otwarty w Szkole Psychoterapii Gestalt – 12 czerwiec 2024

Ostatni 🏛 Dzień Otwarty 🏛 w Łódzkiej Szkole Gestalt zebrał nieoczekiwaną przez z nas liczbę uczestników – w takiej sytuacji pomysł, żeby powtórzyć to wydarzenie zrodził się sam, a my tylko wybraliśmy datę 🙃

✔ Termin: 12 czerwca 2024

✔Ilość godzin: 2 (17:00-19:00)

✔ Miejsce spotkania: online

✔ Język: Polski

✔ Dla kogo: Dla wszystkich zainteresowanych nurtem Gestalt oraz pracą Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt

❗ Link do spotkania: po zarejestrowaniu poprzez formularz zgłoszeniowy w wydarzeniu link zostanie wysłany na 7 dni przed spotkaniem. ❗

Dzień otwarty w Szkole Psychoterapii to znakomita okazja dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się więcej o gestalcie, o funkcjonowaniu i planach Łódzkiej Szkoły Gestalt, są zainteresowani rozpoczęciem Szkoły Psychoterapii Gestalt i zastawiają się nad wyborem lokalizacji, zastanawiają się nad wyborem nurtu oraz studentów, którzy już zdążyli się do nas zapisać, a nie mieli okazji się z nami spotkać osobiście 😊

Dzień otwarty w Szkole Psychoterapii Gestalt – czerwiec – plan spotkania:

  • Spotkanie z zespołem Łódzkiej Szkoły Gestalt
  • Wspólna rozmowa o działalności Szkoły – naborach, organizowanych przedsięwzięciach i planach
  • Wymiana spostrzeżeń i czas na pytania uczestników.

Zgłoszenia:

Zapisy na dzień otwarty przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy i czekamy na spotkanie z Wami! 😊

Zespół Łódzkiej Szkoły Gestalt