• Temat:Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Gestalt – spotkanie online!
  • Prowadzący:Łódzka Szkoła Gestalt
  • Organizator:Łódzka Szkoła Gestalt
  • Termin:12 czerwca 2024 17:00 - 12 czerwca 2024 19:00
  • Dni warsztatu:środa
  • Ilość godzin:2
  • Miejsce:online
  • Język:Polski
  • Dla kogo:Dla wszystkich zainteresowanych gestaltem oraz pracą Łódzkiej Szkoły Psychoterapii Gestalt

Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt – spotkanie online!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjątkowe wydarzenie – nasz Dzień Otwarty online w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt, który odbędzie się 12 czerwca 2024 roku. To naprawdę doskonała okazja, aby zagłębić się w świat terapii Gestalt, poznać nasz doświadczony zespół, a także być może zapoznać się z zawartością naszych programów nauczania. Podczas tego szczególnego wydarzenia czekają na Państwa inspirujące spotkania, interesujące dyskusje oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z naszymi trenerami i dyrekcją. Przyjdźcie i dołączcie do naszej dynamicznej społeczności, aby wspólnie odkrywać tajemnice psychoterapii gestalt oraz szerokie możliwości rozwoju osobistego i zawodowego!

Kogo zachęcamy do wzięcia udziału?

• tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o gestalcie,
  • o funkcjonowaniu i planach Łódzkiej Szkoły Gestalt,
  • są zainteresowani rozpoczęciem Szkoły Psychoterapii Gestalt i zastawiają się nad wyborem lokalizacji,
  • zastanawiają się nad wyborem nurtu psychoterapii
  • oraz studentów, którzy już zdążyli się do nas zapisać, a nie mieli okazji się z nami spotkać osobiście 😊

Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt – plan spotkania:

Zgłoszenia:

Zapisy na dzień otwarty przyjmujemy poprzez formularz zgłoszeniowy poniżej.

Zapraszamy i z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Wami! 😊

Zespół Łódzkiej Szkoły Gestalt