Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Gestalt już za nami!

Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Gestalt

„Ludzie są tak niezwykli jak zachody słońca, jeśli pozwolisz im takimi być. Kiedy patrzę na zachód, nie łapię się na mówieniu: Rozjaśnij nieco pomarańcz w prawym rogu. Nie próbuję kontrolować zachodu. Oglądam go z zachwytem nad tym, jak się rozprzestrzenia”. – Carl Rogers

“Bliskie mi jest myślenie, że tworzymy swoją osobowość i rozwijamy się w relacji. Naszą istotą jest przynależność i więź. Zdrowa relacja leczy”. –  Francois J. Paul – Cavallier

To był wspaniały dzień! Dzień, który przyniósł wiele ciekawych rozmów, wymianę spostrzeżeń i był niezwykle rozwijający również dla nas. Dzień, w którym uświadomiliśmy sobie, że to co robimy ma głębszy sens, a wartości którymi się kierujemy są bliskie nie tylko nam. Niezwykle wartościowe spotkanie!

Cudownie było się spotkać, poznać i po prostu ze sobą pobyć. Wiemy jak bardzo relacja z drugim człowiekiem jest istotna w psychoterapii Gestalt. Poprzez dialog i interakcję z drugą osobą, możemy lepiej zrozumieć siebie, odkrywać nasze potrzeby i emocje, oraz budować więź opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu. To bardzo wybrzmiało na naszym spotkaniu.

Dziękujemy za możliwość poznania Was, dzielenia się swoimi doświadczeniami i inspiracjami. To piękne, że możemy tego wspólnie doświadczać. Wzajemne wsparcie na drodze rozwoju jest dla nas niezwykle ważne.

Dzień otwarty w Łódzkiej Szkole Gestalt był niepowtarzalnym przeżyciem. Ogromnie cieszymy się z tego spotkania i dziękujemy Wam za przybycie! 😊 To był prawdziwie piękny czas! 😊