Biblioteka Łódzkiej Szkoły Gestalt jest stale dostępna. Materiały w bibliotece będą regularnie uzupełniane.

Biblioteka Łódzkiej Szkoły Gestalt jest już otwarta!

Serdecznie zapraszamy Studentów Łódzkiej Szkoły Gestalt do korzystania ze szkolnej biblioteki. Nasi studenci znajdą tam wiele ciekawych pozycji związanych z nurtem Gestalt i nie tylko. Będą to książki, artykuły, czasopisma, wszystko to, co pomoże pozyskać dodatkową wiedzę z zakresu psychologii i psychoterapii. Biblioteka jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Materiały w bibliotece będą regularnie uzupełniane.

Biblioteka Łódzkiej Szkoły Gestalt – zasady wypożyczania książek

1. Studenci proszeni będą o wypełnienie karty bibliotecznej, znajdującej się w bibliotece Szkoły.
  2. Jednorazowo studenci mają możliwość wypożyczenia maksymalnie 5 lektur.
  3. Studenci zobowiązują się do oddania książek w terminie nie dłuższym niż 1 miesiąc od momentu wypożyczenia.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki Biblioteka lub tutaj.