Bezpłatny webinar z Peterem Philippsonem! 11.07.2023, wtorek 17:00 - 19:00 | Zgłoszenia: [email protected], 575 591 555

Bezpłatny webinar z Peterem Philippsonem!

Serdecznie zapraszamy na 2 godzinny, bezpłatny webinar z Peterem Philippsonem!

Temat webinaru: The Active Principle in Gestalt Therapy – Zasada Aktywności w terapii Gestalt

Organizator: Łódzka Szkoła Gestalt

Prowadzący: Peter Philippson

Termin: 11.07.2023

Dzień webinaru: Wtorek: 17:00 – 19:00

Webinar skierowany jest do psychologów i psychoterapeutów. Odbędzie się na platformie zoom. Prowadzony będzie w języku angielskim i tłumaczony na język polski. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo: [email protected]. Niezbędne do zgłoszenia jest podanie imienia i nazwiska.

Bezpłatny webinar z Peterem Philippsonem – opis:

W teorii „self” terapii Gestalt, „ja” i „inny” przyjmują swoją formę w akcie kontaktowania się, a nie w preegzystującym „ja”, które następnie nawiązuje kontakt. Podczas gdy teorie wcześniej istniejącego „ja” muszą pokazywać, w jaki sposób takie „ja” może się zmienić, w teorii Gestalt zmiana jest zawsze dostępna, a pytanie dotyczy tego, w jaki sposób utrzymujemy poczucie osobistej ciągłości – i kiedy ta ciągłość staje się problematyczna, pozostawiając nas działających w znajomy i bolesny sposób. Podczas tego warsztatu zostanie przedstawiona teoria i praktyka pracy z klientami w oparciu o to rozumienie. Będzie czas na osobistą pracę, dyskusję i ćwiczenie umiejętności.

Kilka słów o Peterze Philippsonie:

Peter Philippson, M.Sc. (Gestalt Psychotherapy) jest certyfikowanym UKCP psychoterapeutą i trenerem Gestalt, członkiem-nauczycielem i superwizorem Gestalt Psychotherapy & Training Institute UK, członkiem-założycielem Manchester Gestalt Centre, członkiem New York Institute for Gestalt Therapy, starszym trenerem GITA (Słowenia), członkiem wydziału IpsiG (Turyn), członkiem rady doradczej Center for Somatic Studies, członkiem-założycielem IG-FEST i gościnnym trenerem wielu programów szkoleniowych na całym świecie. Pracuje jako psychoterapeuta od 36 lat.  Jest byłym prezesem Międzynarodowego Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Terapii Gestalt.