Ostatnie miejsca do Szkoły Psychoterapii na rok 2024! Kontynuuj naukę i rozwiń swoją karierę jako psychoterapeuta w Łódzkiej Szkole Gestalt.

Łódzka Szkoła Gestalt informuje, że zostały nam ostatnie wolne miejsca do Szkoły Psychoterapii na rok 2024!

Zostało nam 5️⃣ miejsc! Wciąż trwają zapisy na II etap ŁSG!

Rekrutacja do Szkoły Psychoterapii – Etap II (1-3) | start grupy: LISTOPAD 21.11.2024 Zapraszamy wszystkich którzy:

• Ukończyli rok rozwojowy w Instytutach Gestalt
  • Chcą dalej pracować nad dalszym rozwojem
  • Pragną zgłębić wiedzę z zakresu psychoterapii i pracować w zawodzie psychoterapeuty

Ostatnie miejsca do Szkoły Psychoterapii:

Na Etap II – Szkolny składa się 30 zjazdów, trwa 3 lata szkolne i przystąpić do niego mogą osoby o udokumentowanym ukończeniu Etapu I w dowolnej szkole modalności Gestalt. Zjazd rozpocznie się czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Najbliższa edycja startuje 21.11.2024 i rozpocznie się czterodniowym treningiem integracyjnym.

Przypominamy, że aby przystąpić do Etapu II niezbędne jest wzięcie udziału w rozmowie kwalifikacyjnej.

Terminy rozmów kwalifikacyjnych można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z koordynatorką:

Więcej informacji dotyczących rozmów, rekrutacji, oraz programu znajdą Państwo na stronie Rekrutacja do Szkoły Gestalt.

Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!