Warsztat Gestalt – Anika Wycislik-Wilson: All you need is love – płeć w relacyjnym polu w psychoterapii Gestalt
„Twoim zadaniem nie jest szukanie miłości, ale jedynie szukanie i odnajdywanie w sobie wszystkich barier, które przed nią zbudowałeś.”
– Rumi
Serdecznie zapraszam Cię do podróży poprzez Twoją własną płciowość. Wspólnie zobaczymy co oznacza płeć w Twoim świecie i jaki to ma wpływ na pole relacyjne w którym się znajdujesz. Zapraszam Cię do eksploracji złożoności tego tematu. Podczas zajęć będziesz miał/miała/miało możliwość poznać swój strach, wstyd, swoją niewiedzę i wiedzę, swoją otwartość i swoje zamknięcie oraz potęgę swojej miłości I współczucia. Głęboko wierzę, że po powrocie z tej podróży, wrócisz z większym zasobem do pracy z osobami o różnorodnej tożsamości płciowej.To jest podróż, w której można popełniać błędy, można się uczyć, można próbować. Warsztaty te również mogą Ci pomóc poznać definicję tożsamości płciowej i ekspresji płciowej a także poczuć wyzwania stojące przed osobami LGBTQ+ To może być Twój czas, aby przyczynić się do tworzenia bardziej włączającego środowiska.
Warsztat Gestalt – Anika Wycislik-Wilson:
Jestem praktykującą psychoterapeutką Gestalt (magister psychoterapii Gestalt Middlesex University w Londynie), superwizorką kliniczną oraz terapeutką EMDR. Jestem członkinią GPTI, UKCP. Władam dwoma językami: polskim i angielskim i w obu praktykuję. Zajmuję się zarówno nauką, jak i sztuką i czuję, że obie te dziedziny mnie głęboko odżywiają. Ukończyłam różne szkolenia i doświadczam życia jako ciągłego procesu. Pogłębiam swoją obecność w różnych sferach istnienia, co pozwala mi zajmować się dość szerokim spektrum problemów, które wnoszą moi klienci, takich jak: silny niepokój i depresja, problemy w związkach, stres i wypalenie, żałoba, kwestie LGBT, zagadnienia związane z przemysłami kreatywnymi – muzycy, tańce, aktorzy, performerzy, zagadnienia związane z zawodami opiekuńczymi: nauczyciele, pracownicy socjalni, pielęgniarki, lekarze, psychosomatyczne przejawy problemów emocjonalnych, uraz, wykorzystywanie seksualne, wstyd, pewność ciała, tożsamość (rasa, kultura, religia, płeć itp.), niepłodność, proces ivf.
Jestem matką i żoną w tęczowej rodzinie.