Magda Wieczorek Nejman - Łódzka Szkoła Gestalt - zdjęcie trenera

Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego. Po kilku latach od ukończenia studiów postanowiłam pójść za głosem serca i spotkać się z moim powołaniem, jakim stała się dla mnie psychoterapia. W 2005 roku ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, z którym incydentalnie współpracuję do dziś. Posiadam certyfikat terapeuty IIPG oraz EAGT. Pracuję jako psychoterapeuta indywidualny i grupowy. Ogromną wagę przywiązuję do nieustannego rozwoju jako terapeuty i jako człowieka, co uważam za konieczny aspekt tego zawodu. Ukończyłam wiele kursów rozwoju osobistego, a także dziesiątki szkoleń i warsztatów dla terapeutów Gestalt, prowadzonych przez liderów tego nurtu z Polski i zagranicy. Codzienna praca psychoterapeuty stała się moją wielką miłością, a pozytywne zmiany i rozwój własnego potencjału moich klientów przynoszą mi radość każdego dnia. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi terapeutami, tymi, którzy pracują już w zawodzie i tymi, którzy na tej drodze stawiają dopiero pierwsze kroki. To dla mnie zaszczyt i prawdziwa przyjemność.