Kamil Torczewski - doświadczony trener, coach i psychoterapeuta. Łódzka Szkoła Gestalt wita na pokładzie zespołu!

Kamil Torczewski trener | Łódzka Szkoła Gestalt

Kamil Torczewski – Trener

„Wśród moich nauczycieli, którzy mieli największy wpływ na mój styl pracy chciałbym wymienić osoby takie jak Svein Johansen oraz Marten Bos (Gestalt), Noni Höfner (styl prowokatywny), Frans Meulmeester (GPO), Josef Frucek & Linda Kapetanea (Fighting Monkey), Michał Duda (Psychologia Procesu).

Prywatnie jestem mężem, miłośnikiem zwierząt, książek, przyrody i bardzo długich pieszych wędrówek. Pozostaję wciąż optymistą i bardzo wierzę w ludzi.”

Kamil Torczewski – doświadczenie:

Z drugim człowiekiem pracuje od 2001 roku – w zakresie dydaktyki, coachingu, oraz psychoterapii. Poszukiwania własnej drogi terapeutycznej prowadziły go m.in przez Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Instytut Provocare, Instytut Psychologii Procesu oraz w Instytut Gestalt – tam finalnie ukończył całościowe szkolenie terapeutyczne. Ten wieloletni proces zwieńczyło uzyskanie certyfikatów EAGT oraz EAP (European Association for Psychotherapy). Kamil Torczewski jest również Praktykiem Gestalt w Organizacji (GPO). Blisko 20 lat kariery zawodowej związany był z dużym biznesem, światem usprawniania procesów oraz zarządzania zmianą. Ma też za sobą lata pracy jako trener/konsultant, a także Prezes Zarządu firmy szkoleniowej.

Aktualnie Kamil pracuje głównie z mężczyznami, zarówno w sesjach indywidualnych jak też grupowych. Jego głównym celem jest wsparcie swoich klientów w znalezieniu ich drogi do szczęścia i pogody ducha. Według Kamila bycie spełnionym i szczęśliwym jest wyzwaniem wartym każdego wysiłku. W pracy docenia humor i lekkość, z którymi (niestety) niezwykle rzadko kojarzy się psychoterapia. Czuje się też blisko z filozofią egzystencjalną.