Danusia Brzezicka trenerka | Łódzka Szkoła Gestalt

Dyplom magistra psychologii obroniłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej i grupowej zdobyłam w Szkole Trenerów Grupowych i Psychoterapeutów w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, w 2009 roku. Szkołę uwieńczyłam zdobywając certyfikat EAGT.

Oprócz całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii przebyłam wiele szkoleń tematycznych m.in. studia podyplomowe z neuropsychologii klinicznej, z zakresu pracy z osobami chorymi psychicznie, dziećmi wykorzystanymi seksualnie, treningu zastępowania agresji i mediacji rodzinnych.

Ukończyłam również Akademię Edukacji Ekologicznej i z wielką przyjemnością prowadziłam zajęcia uwrażliwiające na przyrodę dla młodzieży w Śląskim Ogrodzie Botanicznym.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. na stanowisku naukowo-dydaktycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i psychologa – diagnosty, psychoterapeuty w Uniwersyteckiej Klinice Psychiatrii i Psychoterapii. W tym czasie odkryłam, że nauczanie jest moja pasją, którą realizuję m.in. w Łódzkiej Szkole Psychoterapii Gestalt.

W życiu codziennym bliska jest mi filozofia wschodu i doświadczenie każdej chwili życia w pełni. Pomaga mi  to być uważną na co dzień i w kontakcie z drugim człowiekiem. Dzięki temu doskonalę sztukę budowania relacji i empatię które dla mnie są podstawą psychoterapii. Wierzę w moc uważnego, pełnego akceptacji i szacunku, kontaktu z drugim człowiekiem.

Na co dzień zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych. Psychoterapia jest dla mnie przygodą, wielką podróżą w głąb siebie. Jako terapeutę cieszy mnie możliwość poznania świata oczami innych, w ten sposób ja sama rozwijam się i doskonalę.