Spotkanie integracyjne zespołu to przestrzeń, w której choć na chwilę mogliśmy się zatrzymać i po prostu ze sobą pobyć.

Spotkanie integracyjne Zespołu

Spotkanie integracyjne zespołu - Łódzka Szkoła Gestalt

„Ja staję się w zetknięciu z Ty; stając się Ja mówię Ty. Każde prawdziwe życie jest spotkaniem”.

(Martin Buber, Źródło: Ja i ty, 1928)

Mieliśmy jako zespół ostatnio piękny czas! Jako Kadra Łódzkiej Szkoły Gestalt z pełnym zaangażowaniem przygotowujemy się do rozpoczęcia zajęć we wrześniu oraz innych projektów, ale też znajdujemy przestrzeń, w której choć na chwilę możemy się zatrzymać i po prostu ze sobą pobyć. Poznajemy się, rozmawiamy, uczymy się od siebie nawzajem. Wiemy jak ważny jest odpoczynek i podtrzymywanie relacji. Zależy nam, abyśmy byli ze sobą blisko, dlatego też oprócz regularnych, intensywnych, spotkań w pełnym gronie, pozwalamy sobie na chwilę oddechu, pobycia razem i właśnie taki czas mieliśmy ostatnio. Zależy nam, na stworzeniu w pełni zintegrowanego, wspierającego, opartego na pięknej relacji zespołu.

Było dużo śmiechu, ale też niezwykle wartościowych rozmów. To był niewątpliwie cenny, wspólny czas. Lubimy być ze sobą i dla siebie nawzajem!