Nabór na rok rozwojowy edycja 2 październikowa jest już zamknięty! Trwa nabór na 3 edycję, która startuje w listopadzie 30.11.2023!

Nabór na rok rozwojowy – edycja 2 październikowa – jest już zamknięty!

Nabór na rok rozwojowy edycja 2 październikowa jest już zamknięty! Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w kolejnej edycji, informujemy, że trwa nabór na 3 edycję roku rozwojowego, która startuje w listopadzie, a dokładnie 30.11.2023!

Informujemy, że nabór na edycję październikową roku rozwojowego Łódzkiej Szkoły Gestalt jest już zamknięty. Gratulujemy wszystkim, którzy zakwalifikowali się do I etapu – roku rozwojowego! Mamy nadzieję, że będzie to dla Was wartościowe, inspirujące i owocne doświadczenie. Do zobaczenia w październiku!

Więcej informacji na temat kolejnej edycji znajdziecie Państwo:

• pod numerem telefonu: 575 591 555

• pod mailem: [email protected]

• na stronie: https://gestaltszkola.pl/…/nabor-do-szkoly-etap-i-etap…/

Serdecznie zapraszamy do udziału kursie rozwojowym!