Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza na spotkanie networkingowe związane z Międzynarodową Konferencją IAAGT w Verocruz.

Międzynarodowa Konferencja IAAGT w Verocruz (Meksyk) pt. „Restarting Collaboration in Reflection and Creation”Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza do udziału w networkingowym spotkaniu omawiającym tematy konferencji!

Międzynarodowa Konferencja IAAGT w Verocruz - spotkanie networkingowe w Łódzkiej Szkole Gestalt

Szanowni Państwo,

Mamy ogromny zaszczyt wziąć udział w inicjatywie International Association for Advancement of Gestalt-Approach (IAAGT) i jako Łódzka Szkoła Gestalt stać się gospodarzem spotkania praktyków gestalt, którzy z różnych powodów nie mogą przybyć na konferencję IAAGT w Verocruiz (Meksyk). Temat konferencji to „Restarting jointness in a comprehension and creation”, wydarzenie odbywa się 18-21 września 2024.

Międzynarodowa Konferencja IAAGT – spotkanie networkingowe

21 września w sobotę w godzinach 12.00-21.00 CET zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu networkingowym z dyskusją wokół tematów konferencji. Będziemy zachęcać do zbadania swojego miejsca i roli w międzynarodowej przestrzeni Gestalt, do nawiązania kontaktu z tym, co obecnie jest najbardziej aktualne, ważne i zaciekawiające w pracy terapeuty Gestalt.

Informacje organizacyjne dotyczące spotkania networkingowego:

Data: Sobota, 21.09.2024, g. 12:00-18:00
Języki komunikacji: polski, rosyjski (dostępne będzie tłumaczenie).
Języki konferencji: angielski, hiszpański.
Miejsce: biuro Łódzkiej Szkoły Gestalt, ul. Piotrkowska 125, Łódź
Wstęp bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona.

Obowiązują zapisy na wydarzenie poprzez wysłanie maila na adres: [email protected]

  • 12:00-12:30 Powitanie, wprowadzenie do programu
  • 12:30-14:00 Przedstawienie się uczestników, dzielenie się oczekiwaniami, poszukiwanie osoby reprezentującej grupę
  • 14:00-14:30 Prezentacja IAAGT i konferencji w Meksyku: „Poszukiwanie połączenia”
  • 14:30-16:00 Przerwa obiadowa
  • 16:00-18:00 Dyskusja grupowa „Społeczność tu i teraz: wartości i warunki przynależności”
  • 18:00-19:30 Eksperyment „Ja jako współtwórca, współwyobrażający”
  • 19:30-20:30 Transmisja na żywo z konferencji w Meksyku: wiadomości ze spotkań networkingowych w różnych krajach
  • 20:30-21:00 Pożegnania i uściski


Link do międzynarodowej konferencji IAAGT znajduje się tutaj.