Łódzka Szkoła Gestalt członkiem EAGT! Z radością informujemy, że Szkoła została przyjęta w poczet EAGT, a nasz status to Associate Member.

Łódzka Szkoła Gestalt członkiem EAGT! 😊

Z radością informujemy, że Łódzka Szkoła Gestalt została przyjęta w poczet organizacji EAGT! Nasz status to Associate Member, co oznacza, że należymy do społeczności, która wspiera nas w spełnianiu standardów etycznych i edukacyjnych w prowadzeniu szkolenia psychoterapeutów Gestalt.

Członkostwo pozwoli nam trwać w środowisku profesjonalnych psychoterapeutów Gestalt z różnych krajów. To niezwykła okazja do wymiany doświadczeń, wiedzy i praktyki, co zaowocuje wzbogaceniem własnej praktyki w przyszłości.

Ogromnie się cieszymy i pracujemy dalej! To pierwszy krok w drodze ku akredytacji, o którą formalnie jako Szkoła możemy zacząć się ubiegać za cztery lata.