Natalie Zhivolkovskaya - doświadczona psycholożka kliniczna i terapeutka Gestalt. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzinami od ponad 20 lat.

Natalie Zhivolkovskaya:

Natalie Zhivolkovskaya

Psycholożka kliniczna, psychoterapeutka Gestalt, superwizorka, trenerka, współprowadząca program specjalizacyjny „Terapia Gestalt z dziećmi i młodzieżą” (2017-2020), członkini EAGT. Na co dzień pracuje z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami (od ponad 20 lat), 10 lat pracowała jako psychiatra w warunkach klinicznych („Republikańskie Naukowo-Praktyczne Centrum Zdrowia Psychicznego” / Mińsk).

Natalie Zhivolkovskaya – doświadczenie:

Natalia wykładała na Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Medycznym, Białoruskim Państwowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. Maksima Tanka, Białoruskim Uniwersytecie Państwowym na kursach „psychologia kliniczna”, „psychodiagnostyka”, „podstawy psychiatrii”, „psychiatria dziecięca”, „podstawy rehabilitacji”. Jest autorką i współautorką szeregu artykułów z zakresu psychologii klinicznej, w tym terapii Gestalt (Po drugiej stronie szczęśliwego dzieciństwa czyli doświadczenie traumy dziecięcej; Psychoterapia dzieci i młodzieży w sytuacjach rozwodowych w ujęciu Gestаlt; Moczenie nocne u dzieci jako konsekwencja psychotraumy; Modele rozwoju grupy terapeutycznej w ujęciu Gestalt itp.). Od 2021 roku Natallia mieszka na Litwie i kontynuuje swoją codzienną praktykę z dziećmi i młodzieżą.