Otwarta rekrutacja na 10. edycję Roku Rozwojowego Gestalt - Zgłoś się już dziś i rozpocznij swoją podróż w świecie psychoterapii Gestalt.

Rekrutacja na 10 edycję Roku Rozwojowego Gestalt – Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt

Łódzka Szkoła Psychoterapii Gestalt ogłasza rekrutację na 10 edycję Roku Rozwojowego Gestalt (Rok 0), która rozpocznie się 13 lutego 2025 roku. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć niezbędne umiejętności i rozwijać się jako przyszły psychoterapeuta w nurcie Gestalt.

Program startuje czterodniowym treningiem interpersonalnym z elementami psychoedukacji i integracji. Co więcej, Łódzka Szkoła Gestalt przygotowuje się do uzyskania akredytacji EAGT, co oznacza, że cały proces nauczania jest zgodny z międzynarodowymi standardami terapeutycznymi.

Rekrutacja na 10 edycję Roku Rozwojowego Gestalt jest otwarta dla kandydatów z wykształceniem minimum licencjackim. Studenci powinni ukończyć studia magisterskie przed II Etapem szkolenia, aby rozpocząć obowiązkową praktykę psychoterapeutyczną.

Koszt 10 edycji I Etapu – Roku Rozwojowego:

• Całkowity koszt: 17 200 zł
  • Wpisowe: 4200 zł (płatne w ciągu 7 dni od podpisania umowy)
  • 10 rat po 1300 zł

Nie czekaj! Zgłoś się już dziś i rozpocznij swoją podróż w świecie psychoterapii Gestalt.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.