Tomasz Duda - tłumacz języka angielskiego i przysięgły tłumacz włoskiego. Specjalista w tłumaczeniach z różnych dziedzin, w tym psychologii.

Tomasz Duda – tłumacz symultaniczny Zespołu Łódzkiej Szkoły Gestalt

Zawodowy tłumacz ustny i pisemny języka angielskiego, tłumacz przysięgły języka włoskiego.

Współpracę z Łódzką Szkołą Gestalt postrzegam jako naturalną część podróży, w którą wyruszyłem już ponad dwie dekady temu jako tłumacz. To nie tylko bowiem kolejny obszar, w którym dane mi jest zdobywać wiedzę i ułatwiać komunikację, ale też szansa na stworzenie dobrych, ważnych relacji i lepsze poznanie nie tylko innych, ale i siebie. Spotkajmy się!

Tomasz Duda – o sobie:

Moja praca obejmuje najróżniejsze dziedziny – od ulubionych festiwali filmowych po prawo. Od wielu lat przekładam też regularnie artykuły naukowe z dziedziny psychologii i tłumaczę ustnie wykłady i warsztaty psychoterapeutyczne, w różnych nurtach.