Инфраструктура гештальт-школы - Учебные аудитории - Библиотека - Буфет - Проживание - Парковка и подъезд. Лодзинская школа психотерапии.

Инфраструктура Гештальт-школы была разработана с учетом интересов студентов. Школа предоставляет удобные, полностью оборудованные классы, а также все учебные пособия. Инфраструктура Гештальт-школы — это не только учебные аудитории, но и библиотека, кафе-буфет и вдохновляющее окружение школы — улица Пиотрковская, которая впечатляет своим очарованием и богатой историей, привлекая посетителей своей живописностью. Его уникальная атмосфера и разнообразные культурные предложения делают его вдохновляющим местом для студентов.

Учебные классы

Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt mieści się przy ul. Piotrkowskiej 125. Budynek został przystosowany w sposób spełniający wszelkie potrzeby Szkoły Psychoterapii. W Szkole znajduję się 6 sal szkoleniowych, które są w pełni wyposażone w tradycyjne jak i niestandardowe pomoce dydaktyczne. Sale szkoleniowe są jasne, ciche i przestronne, co uprzyjemni pracę w 12 — 14 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się na materacach.

Библиотека

Łódzka Szkoła Gestalt wyposażona jest w bibliotekę, w której Studenci znajdą wiele ciekawych książek, artykułów czy czasopism z zakresu psychologii i psychoterapii. W bibliotece znajduje się również kącik czytelniczy, który pozwoli naszym Studentom wstępnie zapoznać się z literaturą. Biblioteka pełni u nas nie tylko funkcję edukacyjną i badawczą, ale również społeczną i rekreacyjną.

Кофейный буфет

Do dyspozycji Studentów jest przestronny bufet kawowy. To miejsce pozwala naszym studentom na chwilę się zatrzymać, napić się dobrej kawy czy herbaty i zrelaksować się podczas przerw.

Размещение

Wychodząc naprzeciw naszym dojeżdżającym Studentom, umieściliśmy na naszej stronie listę polecanych przez nas hoteli wraz z listą miejsc, które warto zobaczyć podczas pobytu w Łodzi. Wszelkie informacje zawarte są w zakładce: “Hotele i atrakcje w pobliżu”.

Парковка и доступ

W związku z tym, iż siedziba Szkoły znajduje się przy głównej ulicy Łodzi (w tej części ulica Piotrkowska jest deptakiem wyłączonym z ruchu pojazdów mechanicznych), przygotowaliśmy naszym Studentom listę godnych polecenia parkingów i wskazówki dojazdu. Informacje na ten temat zawarte są na stronie Szkoły w zakładce KONTAKT pod nazwami: “Parkingi” oraz “Dojazd”.