Исцеление травмы и поддержка восстановления - гештальт-практикум с Рафаэлем Кортиной. 16.06 - 18.06.2023. Лодзинская гештальт-школа.

Тема:
Healing Trauma in the Path of Recovery: A Compassionate/Relational Gestalt Approach - Гештальт-подход к исцелению травм и поддержке выздоровления
Лидер:
Организатор:
Крайний срок:
16 июня 2023 09:00 - 18 июня 2023 15:00
Место:
Штаб-квартира Лодзинской гештальт-школы, ул. Улица Пиотрковская, 125, Лодзь
Язык:
Английский язык
Дни семинаров:
Пятница, суббота, воскресенье
Цена:
1500 zł
Для кого:
Для психотерапевтов и психотерапевтов, проходящих обучение
Количество часов:
25 учебных часов
Перевод:
Польша
Free choice:
Да
Описание события:

Исцеление травмы и поддержка восстановления в гештальт-подходе — Рафаэль Кортина

Uzdrawianie traumy — Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza na wydarzenie!

Исцеление травмы — описание семинара с Рафаэлем Кортиной:

Traumatyczne dzieciństwo i wydarzenia życiowe kształtują sposób, w jaki jednostka postrzega siebie i świat, co ma bezpośredni wpływ na relacje, postrzeganie siebie, umiejętności radzenia sobie, poczucie własnej wartości itp. Niestety, powszechnym i początkowo skutecznym sposobem radzenia sobie z wpływem traumy i przystosowywania się do świata są zachowania uzależniające. Przynoszą one chwilową ulgę i znieczulają ból emocjonalny i relacyjny. Celem warsztatu jest głębsze zrozumienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego, niekorzystnych doświadczeń z dzieciństwa, teorii poliwagalnej oraz zastosowanie tej wiedzy w ramach psychoterapii Gestalt w celu wspierania procesu zdrowienia. Szkolenie to będzie kładło nacisk na nauczanie klinicznego modelu leczenia traumy i uzależnień poprzez przedstawienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego oraz zastosowania tej wiedzy w ramach podejścia gestaltowskiego/relacyjnego. Celem jest pomoc klientom w rozwinięciu ich zdolności do odkrywania granicy kontaktu i budowania nowych doświadczeń, które mogą prowadzić do możliwości rozwoju i zdrowienia.

Rafael Cortina – kilka słów:

Rafael Cortina jest licencjonowanym terapeutą małżeńskim i rodzinnym w stanie Kalifornia, magistrem terapii uzależnień, certyfikowanym specjalistą traumy klinicznej oraz certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt.

Doświadczenie

Jako terapeuta dwujęzyczny (angielsko-hiszpański) pracował w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z osobami, parami, rodzinami i grupami. Jest magistrem psychologii w zakresie doradztwa oraz magistrem administracji biznesowej z naciskiem na marketing. Studia ukończył w National University w San Diego. Obecnie jest członkiem wydziału adiunkta na National University oraz redaktorem/członkiem zarządu International Association of Advancement in Gestalt Therapy. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami  lękowymi, uzależnieniami, żałobą i stratą, podwójną diagnozą, pracą z traumą, LGBTQ+, doradztwem w zakresie HIV/AIDS, pracą ze snem, terapią par i psychoterapią zorientowaną na Gestalt.
Зарегистрироваться

Крайний срок регистрации - 18 июня 2023 00:00