• Тема:Зцілення травми на шляху до одужання: співчутливий/реляційний гештальт-підхід - гештальт-підхід до зцілення травми та підтримки одужання
 • Лідэр:Rafael Cortina
 • Організатор:Łódzka Szkoła Gestalt
 • Дедлайн:16 Червня 2023 09:00 - 18 Червня 2023 15:00
 • Дні майстерні:П'ятниця, субота, неділя
 • Кількість годин:25 навчальних годин
 • Заробітна плата:Штаб-квартира Лодзької гештальт-школи, ul. вул. Пьотрковська, 125, Лодзь
 • Ціна:1500 zł
 • Мова:Англійська мова
 • Переклад:Польська
 • Free choice:Так.
 • Для кого:Для психотерапевтів та психотерапевтів, які навчаються

Зцілення травми та підтримка відновлення в гештальт-підході – Рафаель Кортіна

Uzdrawianie traumy – Łódzka Szkoła Gestalt zaprasza na wydarzenie!

Зцілення травми – опис воркшопу з Рафаелем Кортіною:

Traumatyczne dzieciństwo i wydarzenia życiowe kształtują sposób, w jaki jednostka postrzega siebie i świat, co ma bezpośredni wpływ na relacje, postrzeganie siebie, umiejętności radzenia sobie, poczucie własnej wartości itp. Niestety, powszechnym i początkowo skutecznym sposobem radzenia sobie z wpływem traumy i przystosowywania się do świata są zachowania uzależniające. Przynoszą one chwilową ulgę i znieczulają ból emocjonalny i relacyjny. Celem warsztatu jest głębsze zrozumienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego, niekorzystnych doświadczeń z dzieciństwa, teorii poliwagalnej oraz zastosowanie tej wiedzy w ramach psychoterapii Gestalt w celu wspierania procesu zdrowienia. Szkolenie to będzie kładło nacisk na nauczanie klinicznego modelu leczenia traumy i uzależnień poprzez przedstawienie związku między uzależnieniem a traumą, roli układu nerwowego oraz zastosowania tej wiedzy w ramach podejścia gestaltowskiego/relacyjnego. Celem jest pomoc klientom w rozwinięciu ich zdolności do odkrywania granicy kontaktu i budowania nowych doświadczeń, które mogą prowadzić do możliwości rozwoju i zdrowienia.

Rafael Cortina – kilka słów:

Rafael Cortina jest licencjonowanym terapeutą małżeńskim i rodzinnym w stanie Kalifornia, magistrem terapii uzależnień, certyfikowanym specjalistą traumy klinicznej oraz certyfikowanym psychoterapeutą Gestalt.

Doświadczenie

Jako terapeuta dwujęzyczny (angielsko-hiszpański) pracował w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z osobami, parami, rodzinami i grupami. Jest magistrem psychologii w zakresie doradztwa oraz magistrem administracji biznesowej z naciskiem na marketing. Studia ukończył w National University w San Diego. Obecnie jest członkiem wydziału adiunkta na National University oraz redaktorem/członkiem zarządu International Association of Advancement in Gestalt Therapy. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju i zaburzeniami  lękowymi, uzależnieniami, żałobą i stratą, podwójną diagnozą, pracą z traumą, LGBTQ+, doradztwem w zakresie HIV/AIDS, pracą ze snem, terapią par i psychoterapią zorientowaną na Gestalt.
Зареєструватися

Кінцевий термін реєстрації закінчився 18 Червня 2023 00:00