Інфраструктура Гештальт-школи - Навчальні аудиторії - Бібліотека - Кава-буфет - Проживання - Парковка та під'їзд. Лодзька школа психотерапії.

Інфраструктура Гештальт-школи була розроблена з думкою про студентів. Школа надає комфортні, повністю обладнані класи, а також всі навчальні посібники. Інфраструктура Гештальт-школи – це не лише навчальні аудиторії, але й бібліотека, кав’ярня та надихаюче оточення Школи – вулиця Пьотрковська, яка вражає своїм шармом та багатою історією, приваблюючи відвідувачів своїм мальовничим характером. Унікальна атмосфера та різноманітні культурні пропозиції роблять його надихаючим місцем для студентів.

Навчальні кімнати

Siedziba Łódzkiej Szkoły Gestalt mieści się przy ul. Piotrkowskiej 125. Budynek został przystosowany w sposób spełniający wszelkie potrzeby Szkoły Psychoterapii. W Szkole znajduję się 6 sal szkoleniowych, które są w pełni wyposażone w tradycyjne jak i niestandardowe pomoce dydaktyczne. Sale szkoleniowe są jasne, ciche i przestronne, co uprzyjemni pracę w 12 – 14 osobowych grupach. Zajęcia odbywają się na materacach.

Бібліотека

Łódzka Szkoła Gestalt wyposażona jest w bibliotekę, w której Studenci znajdą wiele ciekawych książek, artykułów czy czasopism z zakresu psychologii i psychoterapii. W bibliotece znajduje się również kącik czytelniczy, który pozwoli naszym Studentom wstępnie zapoznać się z literaturą. Biblioteka pełni u nas nie tylko funkcję edukacyjną i badawczą, ale również społeczną i rekreacyjną.

Кавовий фуршет

Do dyspozycji Studentów jest przestronny bufet kawowy. To miejsce pozwala naszym studentom na chwilę się zatrzymać, napić się dobrej kawy czy herbaty i zrelaksować się podczas przerw.

Проживання

Wychodząc naprzeciw naszym dojeżdżającym Studentom, umieściliśmy na naszej stronie listę polecanych przez nas hoteli wraz z listą miejsc, które warto zobaczyć podczas pobytu w Łodzi. Wszelkie informacje zawarte są w zakładce: “Hotele i atrakcje w pobliżu”.

Парковка та доступ

W związku z tym, iż siedziba Szkoły znajduje się przy głównej ulicy Łodzi (w tej części ulica Piotrkowska jest deptakiem wyłączonym z ruchu pojazdów mechanicznych), przygotowaliśmy naszym Studentom listę godnych polecenia parkingów i wskazówki dojazdu. Informacje na ten temat zawarte są na stronie Szkoły w zakładce KONTAKT pod nazwami: “Parkingi” oraz “Dojazd”.